رئال 2-1 بیلبائو؛ سه امتیاز زیر باران مادرید

رئال مادرید در دیداری خانگی مقابل اتلتیک بیلبائو به پیروزی 2-1 رسید و به صدر جدول لالیگا صعود کرد ......

رئال مادرید در دیداری خانگی مقابل اتلتیک بیلبائو به پیروزی 2-1 رسید و به صدر جدول لالیگا صعود کرد.

 

به گزارش مدال به نقل از ورزش3، شاگردان زین الدین زیدان در این دیدار بازی را خوب شروع کردند و خیلی زود به گل برتری رسیدند اما برتری شان چندان پایدار نبود اما در نیمه دوم توانستند به گل دوم برسند و سه امتیاز این دیدار را نصیب خود کنند.

رئال بازی را بهتر آغاز کرد و بعد از یکی دو حمله نصفه و نیمه، سرانجام در دقیقه 7 به گل رسید. ایسکو که روی اشتباه مدافع حریف صاحب موقعیت شده بود، با یک پاس ساده بنزما را صاحب موقعیت کرد و این مهاجم فرانسوی هم با ضربه ای دقیق، کار را تمام کرد.

یک دقیقه بعد تونی کروس می توانست برتری رئال را به دو گل افزایش بدهد اما دروازه بان بیلبائو دروازه تیمش را نجات داد.

در ادامه بازی متعادل تر شد و بازیکنان بیلبائو هم پیش کشیدند و چند بار دروازه رئال را به خطر انداختند تا اینکه در دقیقه 27 به گل تساوی رسیدند. این بار روی اشتباه مدافعان رئال، پاس اراسو به سابین مرینو رسید و او هم با یک ضربه بغل پا، حساب کار را 1-1 کرد.

بعد از این گل بار دیگر رئالی ها ابتکار عمل را در دست گرفتند و چند بار تا آستانه باز کردن دروازه حریف پیش رفتند؛ از جمله دو موقعیت خوب که نصیب کریس رونالدو شد اما کم دقتی در زدن ضربات نهایی باعث شد تا این نیمه با تساوی 1-1 به پایان برسد.

نیمه دوم را رئالی ها هجومی تر شروع کردند و فرارهای بیل، یکی دو موقعیت خوب روی دروازه بیلبائو ایجاد کرد اما این تیم میهمان بود که اولین موقعیت جدی نیمه دوم را خلق کرد اما ضربه ایناکی ویلیامز از بالای دروازه به بیرون رفت.

در ادامه بازی متعادل شد اما با عبور از دقیقه 70، فشار حملات رئال شدت گرفت تا اینکه در دقیقه 83، آلوارو موراتا بار دیگر رئال را پیش انداخت. ارسال گرت بیل از سمت چپ به موراتا رسید و بعد از اینکه ایرایسوس توپ اول را دفع کرد، ضربه بعدی را خود موراتا تبدیل به گل کرد.

تنها دو دقیقه بعد، اشتباه واران می توانست به گل تساوی رئال منجر شود اما حضور به موقع ناواس، دروازه رئال را نجات داد.

حملات رئالی ها در دقایق پایانی هم ادامه داشت و در آخرین ثانیه های بازی رونالدو یک موقعیت تک به تک عالی را از دست داد تا در نهایت بازی با همان نتیجه 2-1 به سود رئال به پایان رسید.

تگ ها


لالیگا فوتبال