رئال 3-0 آلاوس؛ باخت به پی اس جی فراموش شد

رئال مادرید پس از یک نیمه بد، توانست توفان به پا کرده و آلاوس را با سه گل شکست دهد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رئال مادرید صدرنشین لالیگا پس از شکست سه شنبه شب برابر پی اس جی، در سانتیاگو برنابئو میزبان آلاوس، تیم نوزدهم جدول بود. بسیاری یک پیروزی ساده برای رئال را تصور می کردند به خصوص که میهمان در 5 بازی متوالی بیرون خانه خود شکست خورده بود.

 

نیمه نخست، رئال مطابق انتظار، تیم بهتر میدان بود ولی به ندرت توانست موقعیت گلزنی ایجاد کند و در واقع شانس 100 درصدی گل نیز خلق نکرد.

 

در عوض آلاوس بود که یک بار در دقیقه 25 روی اشتباه عجیب کاسیمیرو صاحب بخت عالی گلزنی شد ولی شوت جیسون از درون محوطه جریمه به بالای دروازه رفت. ریه‌خو مهاجم آلاوس نیز در دقیقه 38 بازی با ضربه پای چپ دروازه رئال را تهدید کرد ولی کورتوا توپ را مهار کرد.

 

از معدود موقعیت های رئال شوت پای چپ لوکا مودریچ از روی خط محوطه جریمه بود که در دستان دروازه بان قرار گرفت تا 45 دقیقه نخست بدون گل تمام شود.

رئال نیمه دوم را توفانی شروع کرد و نشان داد که برای زدن گل اول بی تاب است. ابتدا ضربه کاشته داوید آلابا بود که دروازه آلاوس را به شدت تهدید کرد ولی دروازه بان هر طور که بود توپ را در اختیار گرفت.

دقیقه 53 وینیسیوس با یک حرکت تکنیکی مدافع مقابل را از پیش رو برداشت و در مصاف تک به تک دروازه بان توپ او را برگشت داد. در ریباند هم کریم بنزما ضربه ای به توپ زد که مدافع از روی خط آن را برگشت داد.

4 دقیقه بعد شوت کاسیمیرو از چند قدمی دروازه به بالا زده شد.

بازی به دقیقه 62 رسیده بود که رئال به گل رسید. آسنسیو در سمت راست صاحب توپ شد و از بیرون محوطه جریمه با یک ضربه کات دار پای چپ، توپ را به کنج دروازه فرستاد. او در بازی قبلی رئال برابر گرانادا هم تک گل برتری رئال را به ثمر رسانده بود. یک دقیقه قبل گل، پره پونس در مصاف تک به تک با کورتوا توپ را به بیرون زده بود.

دقیقه 67 ارسال تند و تیز وینیسیوس با ضربه سر میلیتائو همراه شد ولی توپ با اختلافی اندک از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 75 رئال با بدشانسی به گل دوم نرسید و ضربه کریم بنزما به تیر برخورد کرد ولی سرانجام دقیقه 80 گل دوم نیز از راه رسید. 

کریم از سمت راست توپ را درون محوطه جریمه برای وینیسیوس فرستاد و ستاره برزیلی با یک بغل پای دقیق کار را تمام کرد. ستاره فرانسوی دقیقه 90 ماموریت خود را کامل کرد و گل سوم رئال را به ثمر رساند.

روی پنالتی ای که رودریگو گرفته بود، کریم بنزما بود که توپ را بر خلاف مسیر دروازه بان به گل تبدیل کرد تا برتری رئال به سه گل برسد.

در نهایت این بازی را رئال با سه گل برد و موقتا فاصله با سویا را به 7 امتیاز افزایش داد.

تگ ها


فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال