رئال 4 سویا1 ;قهرمانی همین نزدیکی هاست

رئال مادرید در دیداری خانگی موفق شد با نتیجه 4-1 سویا را شکست داد و اکنون تنها دو دیدار دیگر با قهرمانی در رقابت های این فصل لالیگا فاصله دارد ......

رئال مادرید در دیداری خانگی موفق شد با نتیجه 4-1 سویا را شکست داد و اکنون تنها دو دیدار دیگر با قهرمانی در رقابت های این فصل لالیگا فاصله دارد.

به گزارش  مدال به نقل از"ورزش سه"، شاگردان زین الدین زیدان اگرچه در دقایقی از این بازی تحت تاثیر بازی خوب سویا قرار گرفتند اما با یک بازی هجومی توانستند به یک پیروزی ارزشمند دست پیدا کنند.

 رئال مادرید بازی را هجومی آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی چند موقعیت خوب روی دروازه سویا ایجاد کرد اما هیچ یک از آنها تبدیل به گل نشد.

تا اینکه در دقیقه 10، رئالی ها روی فرصت طلبی ناچو به گل رسیدند. بعد از اینکه داور خطای بازیکن سویا روی مارکو آسنسیو را پشت محوطه جریمه اعلام کرد، پیش از اینکه بازیکنان مهمان دیوار دفاعی را ایجاد کنند، ناچو با ضربه ای غافلگیر کننده، توپ را به گوشه دروازه فرستاد.

 برتری رئالی ها ادامه پیدا کرد اما این سویا بود که می توانست در دقیقه 20 به گل تساوی برسد اما ضربه یووتیچ به تیر دروازه برخورد کرد..

در مقابل تیم میزبان روی یک حمله سریع، در دقیقه 23 به گل دوم رسید.

 روی حرکت مارکو آسنسیو بود که ابتدا خامس با یک شوت محکم دروازه سویا را تهدید کرد اما سرخیو ریکو توپ را برگشت داد؛ توپ برگشتی به رونالدو رسید و او هم به راحتی کار را تمام کرد.

بعد از این گل تیم میهمان که چیزی برای از دست دادن نداشت، تا اندازه ای از لاک دفاعی خارج شد اما باز هم این بازیکنان رئال بودند که موقعیت های بهتری روی دروازه حریف ایجاد می کردند.

در دقیقه 32 سویا روی یکی از معدود موقعیت های خوبش، چیزی نمانده بود که یکی از گل های خورده را جبران کند اما ضربه یووتیچ باز هم به تیر دروازه کیلور ناواس را لرزاند.

 در دقایق پایانی نیمه اول بازیکنان سویا ابتکار عمل را در دست گرفتند و در دقیقه 40، یووتیچ صاحب یک موقعیت بسیار خوب دیگر شد اما این بار واکنش عالی کیلور ناواس، دروازه رئال را بسته نگه داشت. در نهایت در نیمه اول توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و  رئال با برتری 2-0 به رختکن رفت.

 نیمه دوم را سویا بهتر آغاز کرد و تنها 4 دقیقه از این نیمه سپری شده بود که یووتیچ بالاخره طلسم دروازه ناواس را شکست. مهاجم صربستانی سویا که پشت محوطه جریمه صاحب موقعیت شده بود، با یک ضربه دقیق، کار را تمام کرد.

 بعد از این گل بازی متعادل دنبال شد و هر دو تیم در تلاش بودند تا به گل بعدی برسند. در این بین بازیکنان میهمان با انگیزه بیشتری به دنبال رسیدن به گل تساوی بودند اما این رئال بود که در دقیقه 78 به گل سوم رسید.

روی حرکت خوب تونی کروس و پاس رو به عقب او، کریس رونالدو با یک ضربه تماشایی و غیرقابل مهار، توپ را به طاق دروازه سرخیو ریکو کوبید.

بعد از این گل هم حملات رئال ادامه پیدا کرد و در دقیقه 83 بود که این تیم به گل چهارم رسید. روی نفوذ عالی ناچو و پاس در عرض او، تونی کروس با ضربه ای دقیق کار را تمام کرد.

در دقایق باقی مانده هم این رئالی ها بودند که نمایش هجومی تری داشتند اما گل دیگری به ثمر نرسید و بازی با همان نتیجه 4-1 به پایان رسید.

تگ ها


اخبار روز فوتبال