رئیس الزمالک مصر شکست التعاون را مسخره کرد

رئیس باشگاه الزمالک مصر، پس از شکست التعاون، به تمسخر این تیم پرداخت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، جدایی پاتریس کارترون سرمربی الزمالک مصر و پیوستن او به التعاون عربستان جنجال برانگیز شد و درگیری های لفظی بین سران دو تیم در فضای مجازی به دنبال داشت.


در حالیکه باشگاه التعاون عربستان هفته پیش پاتریس کارترون را به عنوان سرمربی خود برگزید که این انتخاب، باعث بروز جنجال هایی شد. باشگاه عربستانی با صدور بیانیه ای اعلام کرد پس از اطمینان از قطع رسمی رابطه این مربی با الزمالک قرارداد اولیه را با کارترون امضا کرده است. اما الزمالکی ها مدعی بودند که التعاون مربی آن ها را با پول اغوا و موجب استعفای او شده است.


شب گذشته و در دور پنجم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، کارترون در دومین تجربه حضورش بر روی نیمکت التعاون، با شکست سنگین ۶ بر صفر مغلوب الشارجه شد. این شکست باعث واکنش رئیس الزمالک مصر شد و او به تمسخر کارترون و التعاون پرداخت.


مرتضی منصور عصر روز دوشنبه در مصاحبه با الزمالک گفت: این مجازات کسی است که مرتضی منصور و باشگاه الزمالک را سرزنش می کند. من از کسانی که به من ظلم می کنند بیزارم. کسانی که مانند پاتریس کارترون مربی فراری فرانسوی رفتار می کنند باید مراقب باشند چرا که این همان چیزی است که در انتظار آنهاست.


وی افزود: ما با کارترون در مدت ۴ روز دو عنوان قهرمانی را کسب کردیم و من فکر می کنم بخاطر این موفقیت شگفت انگیزی که باشگاه ما کسب کرد، ما باعث شدیم تا نام کارترون در منطقه بر سر زبانها بیفتد. اما این سرمربی با ما قطع همکاری کرد و طی چند روز دو بار با التعاون شکست خورد و در آستانه اخراج از آسیا قرار گرفته است.


وی گفت: محمد القاسم رئیس باشگاه التعاون رفتار نامناسبی انجام داد و متکبرانه سخن به زبان آورد. او در صحبت هایش از کلمه ان شالله استفاده نکرد بلکه او گفت "آنچه را که او فرمان می دهد انجام می شود." این یک رفتار تکبر برانگیز است و بخاطر همین رفتار او بود که تیمش موفق نشد.


مرتضی منصور رئیس الزمالک مصر تأیید کرد که یک کمیته فنی در این باشگاه تشکیل شده است تا سرمربی جدید این تیم را انتخاب کند و این باشگاه ۶ گزینه برای انتخاب سرمربی جدید تیمش دارد که در این میان نام کالدرون سرمربی سابق پرسپولیس نیز دیده می شود.


منصور گفت: کمیته ما در حال بررسی پرونده ۶ سرمربی است که ۳ گزینه اصلی ما جیم پاچکو پرتغالی، کالدرون آرژانتینی و یک مربی ایتالیایی هستند و همچنین سه سرمربی دیگر نیز جزو گزینه های ما برای هدایت الزمالک هستند.


وی افزود: الزمالک میلیون ها هوادار دارد و من نمی توانم با نظرسنجی از هواداران، سرمربی جدید را انتخاب کنم. ما با آرامش و بدون عجله سرمربی بعدی را انتخاب خواهیم کرد زیرا در مرحله حساس هستیم و هدف ما کسب عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان آفریقا است.

بیشتر ببینید:

خلاصه بازی التعاون عربستان 0 - الشارجه امارات 6

 

تگ ها


التعاون Al Taawon AFC Champions League فوتبال