رئیس الهلال نظاره گر عملکرد مارگا (عکس)

فهد بن نافل رئیس باشگاه الهلال، بازی شب گذشته پورتو و بنفیکا را جهت زیر نظر گرفتن عملکرد مارگا به صورت زنده مشاهده کرد....

به گزارش "ورزش سه"، شب گذشته تیم های پورتو و بنفیکا در حساس ترین دیدار هفته سی و یکم لیگ پرتغال به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با تساوی یک – یک به پایان رسید تا اندک امیدهای یاران طارمی برای کسب قهرمانی به باد برود.


در این بازی موسی مارگا مهاجم مالیایی پورتو که مدنظر باشگاه الهلال قرار گرفته است، در ترکیب ثابت تیمش به میدان رفت و در امر گلزنی ناکام بود اما با دو پاس کلیدی که برای هم تیمی هایش مهیا کرد که یک مورد آن برای طارمی بود، نمره خوبی کسب کرد هر چند در دقیقه ۶۹ از زمین بازی بیرون رفت.


مارگا که شایعات پیوستنش به الهلال در پایان فصل به شدت به گوش می رسد، شب گذشته بینندگان جدیدی را به پای بازی پورتو کشاند. هواداران الهلال که مشتاق به دیدن عملکرد مهاجم احتمالی فصل بعدشان بودند، در توئیتر با پخش زنده بازی پورتو و بنفیکا، عملکرد مارگا را زیر نظر داشتند اما این بازی یک بیننده متفاوت نیز داشت.


نکته جالب توجه اینکه فهد بن نافل رئیس جوان باشگاه الهلال یکی از بینندگان بازی پورتو و بنفیکا بود. بن نافل که به دنبال تقویت الهلال در فصل بعدی لیگ حرفه ای عربستان و لیگ قهرمانان آسیاست، قصد دارد در پایان فصل و با قراردادی ۳ ساله به ارزش ۲۰ میلیون یورو، موسی مارگا را به ریاض بیاورد.


حضور بن نافل در تماشای پخش زنده بازی پورتو و بنفیکا، تمامی شایعات مربوط به علاقه الهلال به جذب موسی مارگا را تقویت بخشید که این مسئله به معنای جدایی بافتیمبی گومیس از آبی های ریاض نیز خواهد بود.

تگ ها


الهلال عربستان عربستان سعودی