رئیس اوسترشوند به خاطر قدوس گریست!

رئیس باشگاه اوسترشوند سوئد در پاسخ به سئوالی مربوط به مهاجم ملی پوش و ایرانی اش، احساساتی شد و اشک در چشمانش جمع شد ......

رئیس باشگاه اوسترشوند سوئد در پاسخ به سئوالی مربوط به مهاجم ملی پوش و ایرانی اش، احساساتی شد و اشک در چشمانش جمع شد.
مسئولان تیم فوتبال اوسترشوند سوئد از عملکرد سامان قدوس که به تازگی در ترکیب بازیکنان مورد نظر کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی کشورمان، جایگاه خاصی یافته، بسیار راضی هستند.
این رضایت به خاطر عملکرد خوب مهاجم جوان ایرانی است که با شخصیت بالا، جایگاه ویژه ای نزد هواداران و مقامات اوسترشوند یافته است.
در همین ارتباط  دانیل کیندربرگ، مدیر باشگاه سوئدی شب گذشته و پیش از بازی تیمش برابر زوریا اوکراین در لیگ اروپا، در پاسخ به سئوال خبرنگار یک شبکه تلویزیونی در مورد قدوس، احساساتی شد و اشک در چشمانش حلقه بست.
وقتی گزارشگر این نشریه در مورد وضعیت قدوس و پیشنهاداتی که بابتش رسیده، پرسش خود را مطرح کرد، کیندربرگ چنین جواب داد:سخت است که بتوان برای بازیکنی مثل او ارزش پولی قائل شد.چون برای من ارزش او خیلی بیشتر از این ها است.
این مدیر با گفتن چنین جمله احساسی شد و گریست.
در ادامه عالی ترین مقام اوسترشوند ارزش قدوس را حداقل ۵۰ میلیون کرون برآورد کرد.
گزارشگر شبکه بعد از بازی شب گذشته که ستاره کشورمان گلزنی کرد، یکبار دیگر سراغ کیندربرگ رفت و در مورد قدوس موضوع ترانسفر احتمالی اش را سئوال کرد و اینچنین پاسخ گرفت:او جایی نخواهد رفت.ما چنین تصمیمی گرفته ایم.اما بدیهی است وقتی اگر باشگاهی بزرگ پا پیش بگذارد و شرایط بزرگی را هم ارائه دهد، بدیهی است که به خاطر باشگاه و بازیکن باید مسئولیت بپذیریم.

تگ ها


اخبار روز فوتبال