رونالدو به خاطر پرش بلندش باید کارت زرد می‌گرفت!

ماسیمو فررو رئیس باشگاه سامپدوریا درباره پرش فوق‌العاده کریستیانو رونالدو در بازی مقابل این تیم که منجر به گل برتری یوونتوس شد اظهارنظری جالب انجام داد....

به گزارش مدال، ماسیمو فررو، رئیس باشگاه سامپدوریا می‌گوید کریستیانو رونالدو در صحنه ای که گل دوم یوونتوس را با ضربه سر زد باید مجازات می‌شد!

فررو درباره پرش 2 متر و 56 سانتی‌متری رونالدو برای زدن ضربه سری که منجر به گل پیروزی 2 بر یک بانوی پیر در خانه سامپدوریا شد، به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گفت: تیم ما وضعیت خوبی دارد و شما هم می‌‌توانستید این را در بازی مقابل یوونتوس ببینید. من باید بگویم که رونالدو بابت آن پرش باید کارت زرد می‌گرفت (خنده). او طوری پرید که انگار یک هواپیما دارد از روی زمین بلند می‌شود. کریستیانو بازی را برای یوونتوس برد اما پسران من هم به خوبی دفاع کردند.

فررو در پایان درباره احتمال بازگشت مهاجم ایتالیایی سابق سامپدوریا، آنتونیو کاسانو به این تیم برای ایفای نقش در یک پست اجرایی عنوان کرد: من همیشه عاشق کاسانو خواهم بود و این را هم ثابت کرده‌ام. اگرچه بعضی از رفتارهایش عجیب است اما در کل آدم باهوشی است که از فوتبال سر درمی‌آورد. هنوز صحبت درباره بازگشت او به سامپدوریا زود است، چون هنوز چیزی قطعی نیست. من به آنتونیو گفتم در ماه ژوئن تو را می‌بینم.

بیشتر بخوانید:
اعلام زمان آغاز کار آنچلوتی در اورتون

تگ ها


کریستیانو رونالدو سمپدوریا فوتبال