رئیس فدراسیون عراق: باید بپذیریم که عراق در شرایط کنونی امن نیست

رئیس فدراسیون فوتبال عراق به ناامنی این کشور برای برگزاری دیدار با ایران و بحرین اعتراف کرد و حکم فیفا در انتقال این دیدار‌ها به کشور ثالث را تایید کرد....

رئیس فدراسیون فوتبال عراق به ناامنی این کشور برای برگزاری دیدار با ایران و بحرین اعتراف کرد و حکم فیفا در انتقال این دیدار‌ها به کشور ثالث را تایید کرد.

به گزارش مدال، فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) ۲ روز پیش رسما اعلام کرد که دیدار تیم ملی عراق با ایران و بحرین در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، به خاطر ناآرامی‌های این کشور، باید در کشور ثالث برگزار شد.
عراق نیز اردن را برای میزبانی از این مسابقات انتخاب کرد. بعد از این حکم، بسیاری از رسانه‌ها و مربیان عراقی این حکم را ناعادلانه دانستند و به فدراسیون این کشور به خاطر انفعالش انتقاد کردند.
عبدالخالق مسعود، رئیس فدراسیون عراق شب گذشته در تماس تلفنی با تلویزیون عراق در برنامه ورزشی «الملاعب» گفت: باید این را بپذیریم که عراق در شرایط کنونی امن نیست. شما خودتان می‌بینید روزانه چندین نفر کشته می‌شوند.
وی ادامه داد: چطور در این شرایط فیفا به برگزاری بازی در خاک عراق رضایت دهد؟ انتخاب کشور ثالث از سوی فیفا درست بود، چون واقعا عراق این روز‌ها امن نیست و باید این را بپذیریم.

بیشتر بخوانید:

اصرار فدراسیون جواب داد؛ داور بازی ایران و عراق تغییر کرد

ورزشگاه بازی عراق و ایران مشخص شد

 

 

تگ ها


ایران عراق بازی ایران عراق رئیس فدراسیون فوتبال عراق فوتبال