رئیس فدراسیون کشتی در اردوی آزادکاران حاضر شد

رئیس فدراسیون کشتی، امروز در اردوی تیم ملی کشتی آزاد حضور یافت و دقایقی را با نفرات حاضر در اردو صحبت کرد....

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، اردوی تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در رقابت های جهانی صربستان از امروز (جمعه) در محل خانه کشتی شهید ابراهیم هادی با شرایط قرنطینه و رعایت پروتکل های بهداشتی آغاز شد و تا روز ۸ آبان ماه ادامه خواهد داشت.

علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی با حضور در اردوی آزادکاران خطاب به آن ها گفت: اولویت اصلی فدراسیون کشتی حفظ سلامتی کشتی گیران است و جلوگیری آن ها از ابتلا به ویروس خطرناک کرونا است.

وی ادامه داد: که شرایط برگزاری اردو به صورت قرنطینه و رعایت کامل پروتکل های بهداشتی است و از شما می خواهم که تمامی موارد ایمنی و بهداشتی را به صورت کامل رعایت کنید تا خدای نکرده مشکلی پیش نیاید.

رئیس فدراسیون کشتی با تأکید بر حفظ انگیزه کشتی گیران برای حضور در رقابت های جهانی تصریح کرد: از شما می‌خواهم در فرصت کوتاه باقی مانده تا مسابقات جهانی، تمامی تلاش خود را انجام دهید تا بتوانید از اعتبار کشتی ایران در جهان دفاع کنید.

وی در پایان خاطرنشان کرد: از شما می‌خواهم که منش جوانمردی را حفظ کنید و با رعایت موارد اخلاقی و بدور از حاشیه فقط بر انجام تمرینات خود تمرکز کنید.

رقابت‌های کشتی قهرمانی بزرگسالان جهان روزهای ۲۲ تا ۳۰ آذرماه در شهر بلگراد صربستان برگزار می شود.

تگ ها


کشتی علیرضا دبیر