رئیس هیات مدیره پرسپولیس: چیزی از بارسلونا و رئال کم نداریم

جعفر کاشانی رئیس هیات مدیره پرسپولیس گفت: مگر ما چه چیزمان از رئال مادرید و بارسلونا کمتر است، ما همه چیز داریم و از این باشگاه‌ها هم چیزی کم نداریم فقط باید برنامه‌ریزی داشته باشیم و هدفمند کار را پیش ببریم....

به گزارش مدال، جعفر کاشانی در خصوص شرایط این روز‌های پرسپولیس اظهار داشت: بالاخره پرسپولیس یک باشگاه قدیمی و پرطرفدار است که جایگاهش را یک شبه به دست نیاورده.

وی در واکنش به اینکه خیلی‌ها از پیشکسوت تا بازیکن به شرایط مدیریتی باشگاه پرسپولیس انتقاد دارند عنوان کرد: از سن و سال من گذشته که در مورد این چیز‌ها صحبت کنم من فقط آرزوهایم را می‌گویم. آرزو دارم که باشگاه هدفمند جلو برود تا به معنای واقعی کلمه باشگاه شود. اینها آرزوی من است.

رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: ما تلاش می‌کنیم تا تیم قهرمان شود و به موفقیت برسد، اما آیا در مسائل اقتصادی و فرهنگی هم قهرمان شدیم؟ این همه تلاش می‌کنیم که برنامه‌ریزی درست انجام بدهیم. مگر ما چه چیزمان از رئال مادرید و بارسلونا کمتر است، ما همه چیز داریم و از این باشگاه‌ها هم چیزی کم نداریم فقط باید برنامه‌ریزی داشته باشیم و هدفمند کار را پیش ببریم.

کاشانی در پایان گفت: توصیه من به جوانان و فوتبالیست این است که بدانند عمر فوتبال کوتاه است و تنها چیزی در آینده از آنها می‌ماند رفتار صادقانه است که می‌تواند سرمایه عظیم برای آنها باشد.

بیشتر ببینید:

اتفاق عجیب در باشگاه پرسپولیس؛ حسین‌پور به سرنوشت بشار دچار شد +عکس

 

تگ ها


جعفر کاشانی رئیس هیات مدیره پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال