رئیس و مسئولان ووشو در پویش «نذر خون» شرکت کردند

مسئولان ووشو کشور با حضور در پویش «نذر خون» در این اقدام خداپسندانه شرکت کردند....

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از از روابط عمومی فدراسیون ووشو، صبح امروز چهارشنبه دوازدهم آذر ۱۳۹۹ و برای نجات جان بیماران امیر صدیقی، رئیس فدراسیون ووشو به همراه جمعی از مربیان و قهرمانان این رشته ورزشی به صف داوطلبان اهدای خون پیوستند.

امیر صدیقی، رئیس فدراسیون ووشو با تاکید بر اینکه اهدای خون یک کار نجات بخش و انسان دوستانه است، خاطر نشان کرد: ورزشکاران در هر صحنه‌ای که نیاز به یاری همنوعان بوده است، در صف اول بوده‌اند و مجموعه فدراسیون ووشو در همین راستا، خود را متعهد به انجام این کار مهم و ضروری که نجات بخش جان بیماران است، می‌داند. این فدراسیون در بخش مسئولیت‌های اجتماعی خود، همیشه یک نگاه ویژه به مسئله اهدای خون داشته است.

حسین اوجاقی، اسطوره تاریخ ورزش ووشو و سرمربی فعلی تیم ملی نیز در حاشیه انجام اهدای خون برای نجات جان بیماران، گفت: سال‌هاست که اهدای خون را به عنوان یک کار ضروری و پر اهمیت در برنامه‌های خود دارم و این حرکت خانواده بزرگ ووشو نیز به همان روحیه پهلوانی در کنار تکالیف قهرمانی یک ورزشکار ربط دارد که سعی کردیم برای افزایش احساسات و عواطف انسانی قهرمانان ووشو، تدارک این برنامه انسان دوستانه را در دستور کار قرار بدهیم.

دکتر محمدرضا مهدی ‎زاده، مدیرکل انتقال خون استان تهران نیز با تقدیر از حضور وفادارانه و متعهدانه مدیران و قهرمانان فدراسیون ووشو در مرکز اهدای خون وصال گفت: ورزشکاران به لحاظ موقعیت اجتماعی و اثرگذاری فرهنگی بر رفتارهای جامعه به ویژه جوانان، می‌توانند بهترین ترویج دهندگان فرهنگ اهدای خون باشند.

تگ ها


فدراسیون ورزشهای همگانی ورزش نذر خون فدراسیون ووشو اهدای خون