رئیس پرحاشیه ناپولی جدیدترین قربانی کرونا

آئورلیو دی لائورنتیس با تایید باشگاه ناپولی به ویروس کرونا مبتلا شده است....

به گزارش "ورزش سه"، روز گذشته نشریه رپوبلیکا اعلام کرد که یکی از ۲۰ رئیس باشگاه‌های سری آ که در جلسه آنها در شهر میلان حضور فیزیکی داشتند، به کرونا مبتلا بوده و با توجه به اینکه او در استفاده صحیح از ماسک خود در طول مدت جلسه اهمال می‌کرد، ممکن است این ویروس را به همتایانش در سایر باشگاه‌ها انتقال داده باشد.

اکنون مشخص شده است که آن فرد مبتلا به کرونا، آئورلیو دی لائورنتیس رئیس باشگاه ناپولی بوده است که با وجود داشتن علائم این بیماری باز هم در جلسه شرکت کرده بود.

باشگاه ناپولی صبح امروز با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که دی لائورنتیسبه کرونا مبتلا شده است و دو هفته قرنطینه خواهد بود.

طبق گزارش نشریه رپوبلیکا که دی لائورنتیس را به خاطر به خطر انداختن سایرین شدیداً مورد انتقاد قرارداده است، این مرد ۷۱ ساله علائم بیماری‌اش را به آلرژی ناشی مصرف صدف خوراکی ربط داده در حالی که او از چند روز قبل این علائم را داشته است و تست کرونا هم داده بود اما برای دریافت نتیجه آن منتظر نماند و در جلسه سران باشگاه‌ها شرکت کرد.

در همین حال رپویلیکا به نقل از شاهدان عینی حاضر در جلسه روئسای باشگاه نوشته است که دی لائورنتیس در مدت جلسه هم همیشه به شیوه صیحیح از ماسک خود استفاده نمی‌کرد و حتی برای صحبت کردن با همتایانش و خبرنگاران در پایان جلسه ماسکش را کنار می‌زد. حالا تمام افرادی که در جلسه حضور داشتند باید تست کرونا بدهند و احتمالاً مدتی هم قرنطینه خواهند بود.

تگ ها


اورلیو دی‌لورنتیس ویروس کرونا ناپولی