رئیس پلیس تهران خبر داد:یک ورزشکار مشهور بازداشت شد

رئیس پلیس تهران از دستگیری یکی از ورزشکاران مشهور ایران به دلیل تخلفات و بی قانونی خبر داد اما نامی از این ورزشکار نبرد....

رئیس پلیس تهران از دستگیری یکی از ورزشکاران مشهور ایران به دلیل تخلفات و بی قانونی خبر داد اما نامی از این ورزشکار نبرد.

به گزارش مدال،در روزهایی که تمامی افکار متمرکز بازی های لیگ و سایر رویدادهای ورزشی داخلی و بین المللی است رئیس پلیس استان تهران از دستگیری یکی از ورزشکاران مطرح و سرشناس به دلیل تخلفات صورت گرفته خبر داد تا شناسایی این ورزشکار و تخلفی که از سوی او صورت گرفته به یکی از سوژه های داغ تبدیل شود.
سردار رحیمی در کنفرانس مطبوعاتی که به مناسبت هفته ناجا داشت با اشاره به اتفاق رخ داده در قبال ورزشکار مشهور گفت:« روز گذشته یک ورزشکار و تعدادی از افراد متخلف را بازداشت کردیم که این ورزشکار هنوز هم در بازداشت است».
رئیس پلیس استان تهران در ادامه با اشاره به این که برخورد پلیس با متخلفان برابر است، افزود:« ممکن است حرف هایی زده شود اما این گونه نیست که تخلف افراد مشهور با سایر افراد فرقی برای پلیس داشته باشد. ما همواره سعی کردیم قانون برای همه یکسان باشد و در این راه هیچ تفاوتی هم نداریم».

تگ ها


دستگیری یک ورزشکار رئیس پلیس تهران و خبر دستگیری یک ورزشکار فوتبال