رائول گونزالس؛ کودکی در آب‌نبات فروشی رئال

رائول گونزالس اسطوره فراموش‌نشدنی باشگاه رئال مادرید و سرمربی فعلی کاستیا، امروز در محل تمرین حاضر شد و با اشتیاق فراوان تمرینات تیم تحت رهبری‌اش را زیر نظر گرفت؛ همانند یک کودک در آب‌نبات فروشی....

رائول گونزالس؛ کودکی در آب‌نبات فروشی رئال

به گزارش مدال؛ «رائول گونزالس» که هدایت رئال کاستیا را بر عهده گرفته، امروز با در دست داشتن یک دفترچه کوچک پا به زمین تمرین تیم تحت رهبری‌اش گذاشت و بازیکنان خود را زیر نظر گرفت. علیرغم اینکه در زمین حرکات فوتبالی کمی را شاهد بودیم اما گویا مربی جدید کاستیا نمی‌خواست حتی یک ثانیه از این چالش جدید را از دست بدهد.

آنها که ماجراجویی او در دوران بازیکنی‌اش را دنبال کرده‌اند، هیچ شکی ندارند که او با همان روحیات و احساسات پا به مربیگری و کاسیا گذاشته. در واقع همه افراد باشگاه بر این باور هستند که رائول بهترین شخص برای هدایت کاستیا است زیرا می‌داند بازی و زندگی برای رئال مادرید چه معنایی دارد.

رائول زمانی بزرگ‌ترین ستاره تیم بود و حالا پا به زمینی گذاشته که می‌تواند ستاره‌های بزرگی را در آینده به آسمان پر ستاره مادرید هدیه دهد. او از مدت‌ها پیش یک انتقاد واضح به باشگاه محبوبش داشت و بارها آن را به زبان آورد: «ما دیگر ستاره‌ای در آکادمی خود نمی‌توانیم پرورش دهیم.» و حالا همین وظیفه به دستان پرتوان او سپرده شده است.

رائول در کاستیا حمایت تمام ارکان باشگاه و هواداران را پشت سر خود می‌بیند و اکنون همانند یک کودک در آب‌نبات فروشی مشغول آنالیز اطراف خود و البته رویاپردازی است، رویای تصاحب تمام آب‌نبات‌ها و لذتی وصف‌نشدنی. آب‌نبات‌هایی که باید خیلی زود کام تک‌تک هواداران رئال مادرید را نیز همانند او شیرین کنند.

بیشتر بخوانید:

رائول در راه زیدان؛ پسر نیک، سرمربی بعدی رئال‌مادرید؟

تگ ها


رائول گونزالس رئال کاستیا کهکشانی‌ها رئال مادرید لالیگا فوتبال