رائول: حضور در رئال مادرید زیباترین اتفاق ممکن است

رائول، اسطوره باشگاه رئال مادرید بازی کردن در این باشگاه را افتخار بزرگی توصیف کرد....


به گزارش "ورزش سه"، رائول در حال حاضر سرمربی تیم دوم رئال مادرید بوده و بسیاری او را یکی از نامزدهای اصلی هدایت این تیم در آینده ای نه چندان دور می دانند. رائول که یکی از محبوب ترین ستاره های تاریخ این باشگاه پرافتخار به شمار می آید، مدعی شد رئال مادرید محبوبیتی فوق العاده در تمام نقاط دنیا دارد و بازیکنان جوان باید تمام وقت تمرکزشان را وقف تلاش برای این باشگاه بکنند.

رائول گفت: "حضور در باشگاه رئال مادرید و محبوبیت این تیم در سراسر برای هر بازیکن افتخار و مایه غرور است. شما هیچ وقت لطف و هواداری طرفداران را در سرتاسر جهان را نمی توانید تصور کنید.

در والدبباس یا سانتیاگو برنابئو شما در حباب کوچک خود قرار دارید که در واقع بسیار بزرگ است، اما وقتی ما توانستیم به دیگر کشورها سفر کرده و حضور در ایالات متحده یا آسیا در تمرینات پیش فصل را ببینیم، با هواداران روبرو شده ایم که با لباس های رئال مادرید علاقمند بودند به ما نزدیک شوند. حضور در باشگاه رئال مادرید زیباترین اتفاقی است که می تواند برای شما بیفتد. من همیشه به بازیکنانم می گویم بازیکن رئال مادرید باید ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز در هفته تلاش کند."

تگ ها


رائول گونزالس رئال مادرید