رابسون دنباله رو پروپئیچ/طلب 400 هزار دلاری جانواریو از استقلال

مدافع اسبق استقلال ۴۰۰ هزار دلار از این تیم طلب دارد و برای وصول آن به فیفا شکایت کرده است....

به گزارش مدال، تیم استقلال پس از جریان پرونده جنجالی پروپئیچ هنوز چند پرونده باز در فدراسیون جهانی فوتبال دارد.

رابسون جانواریو، مدافع برزیلی که در لیگ شانزدهم زمان سرمربیگری علیرضا منصوریان در استقلال حضور داشت با قرارداد قرضی از تیم باهیا به تهران آمده بود و اکنون یکی از طلبکاران این باشگاه تهرانی در فیفاست.

جانواریو درخصوص رقم باقی مانده از دستمزدش در استقلال گفت: من تمام دستمزدم را نگرفته‌ام، من ۴۰۰ هزار دلار از استقلال طلب دارم و وکیلم از طریق فیفا شکایت کرده است زیرا دو سال از موعد مقرر گذشته است و باشگاه آن را پرداخت نکرده است.

رابسون در پاسخ به این سوال که چه مدت زمانی از شکایت او می‌گذرد گفت: من دقیق به خاطر ندارم. وکیلم تمام پرونده‌ها را در اختیار ندارد اما بعد از دو سال باشگاه هرگز جواب من را نداده است و همچنان منتظرم که آنها دستمزدم را بپردازند.

این بازیکن برزیلی در واکنش به اینکه قرار شده باشگاه استقلال مطالباتش را از طریق فیفا به زودی پرداخت کند گفت: من امیدوارم که اینطور باشد و چیزی که حقم است را به دست بیاورم.

او در واکنش به این سوال که از شرایط استقلال باخبر است یا خیر گفت: کم و بیش نتایج استقلال را دنبال می‌کنم، با چند بازیکن که قبلا همبازی بودیم در ارتباط هستم و آنها همیشه دوست من باقی می‌مانند. برای استقلال آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم که هرچه سریعتر چیزی که حق من بوده را بپردازند.

 

بیشتر بخوانید:

استقلال از رقیب سنتی سبقت می گیرد؟

آبی ها به دنبال سومین برد خارج از خانه

تگ ها


باشگاه استقلال شکاست جانواریو از استقلال به فیفا رابسون جانواریو پروپئیچ استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال