رابطه جشن تولد خورشیدی و پنالتی های سوخته فولاد

فولاد در شبی که با برد می توانست یکی از شانس های اصلی کسب سهمیه لیگ قهرمانان شود برابر پارس جنوبی به مساوی بدون گل رسید؛ آن هم در حالی که اشتباهات داوری به ضرر این تیم بود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، اعتراضات فولادی ها نسبت به قضاوت اشکان خورشیدی در بازی این تیم برابر پارس جنوبی در هفته بیست و نهم کماکان ادامه دارد. در این بازی فولاد معتقد است که داور مسابقه دو صحنه پنالتی را به سود این تیم نگرفته است. موضوعی که برخی از کارشناسان داوری تایید کردند که صحنه هایی که  روی  مجتبی نجاریان و لوسیانو پریرا بازیکنان فولاد در محوطه جریمه پارس جنوبی رخ داده پنالتی بوده است. سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد که گفته بود:" آقای خورشیدی دومین بار است که باعث نتیجه نگرفتن تیم ما در این فصل می‌شود، در بازی با پرسپولیس در اهواز روی دو صحنه اشتباه کرد که باعث باخت تیم ما شد.ایشان برای بازی دیشب تمرکز لازم نداشت." در آخرین اظهارنظرش در گفت و گویی از دلایل عدم تمرکز داور گفته است:" ما که می‌دانیم داور مسابقه تا ساعت ۲ بامداد روز بازی فولاد در مراسم جشن تولد بود! متاسفانه اسماعیل صفیری در کمیته داوران اختیار ندارد و داوران را برای او می‌چینند."


اشاره مدیرعامل فولاد به جشن تولدی است که گویا شب پیش از مسابقه برای اشکان خورشیدی داور بازی گرفته شده است. خورشیدی اما این موضوع را تکذیب نمی کند هرچند در مورد ساعت مراسم جشن تولد نظر متفاوتی دارد:" ما به اتفاق ناظر و نماینده فدراسیون فوتبال ساعت ۱۰ شب برای صرف شام به رستوران رفته بودیم. پس از اتمام شام، توسط همکاران و مسئولان هتل کیک کوچکی برای تولد بنده گرفته شده بود تا به نوعی سوپرایزمان کنند. این جشن کوچک تا ساعت ۱۱:۱۵ شب بیشتر طول نکشید."


با این وجود دو اشتباه تاثیرگذار بازی باعث شده فولادی ها دلایل آن ها  این مراسم جشن تولد به عنوان یکی از دلایل اصلی عدم تمرکز و خستگی داور مسابقه مرتبط بدانند.

بیشتر بخوانید:

داور بازی فولاد تا نیمه شب در جشن تولد بود

ادعای فولاد: نمی‌خواهند سهمیه بگیریم!

 

 

تگ ها


کمیته داوران فولاد خوزستان اشکان خورشیدی فوتبال ایران فولاد خوزستان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال