رابطه نزدیک ستاره اینتر با آنتونیو کونته

روملو لوکاکو مهاجم بلژیکی اینتر که شروع خوبی در این تیم داشته، لب به تمجید از آنتونیو کونته گشود و رابطه خود با سرمربی تیم را بسیار قوی و نزدیک توصیف کرد....

روملو لوکاکو مهاجم بلژیکی اینتر که شروع خوبی در این تیم داشته، لب به تمجید از آنتونیو کونته گشود و رابطه خود با سرمربی تیم را بسیار قوی و نزدیک توصیف کرد.

به گزارش مدال، تیم اینتر شنبه شب در دربی دلامادونینا با دو گل «مارسلو بروزوویچ» و «روملو لوکاکو» میلان را شکست داد تا با چهار برد از چهار بازی بر صدر جدول تکیه بزند. لوکاکو که در تابستان به عنوان گران‌ترین خرید نراتزوری راهی ایتالیا شد حالا از سرمربی جدید خود تعریف کرده است.

مهاجم بلژیکی افعی‌ها درباره کونته و تاثیرش گفت: «ارتباط و رابطه من و کونته بسیار قوی است، او به من بسیار کمک می‌کند. در 26 سالگی به کسی نیاز دارم که هر روز کمکم کند و انگیزه دهد و کونته همان فرد است. از بودن در اینجا خوشحال هستم. دربی برای ما مهم بود و پیروز شدیم، حالا آماده نبرد حساس با لاتزیو هستیم.»

لوکاکو درباره بازی برابر اسلاویا پراگ در لیگ قهرمانان اروپا که اینتر با گلی در دقایق پایانی از شکست فرار کرد هم صحبت کرد و گفت: «بازی برابر اسلاویا پراگ دشوار بود. ما خودمان را آماده کرده بودیم اما شرایط خوب پیش نرفت.»

روملو همچنین درباره احتمال قهرمانی اینتر گفت: «نمی‌خواهم از حالا درباره قهرمانی صحبت کنم.»

بیشتر بخوانید:

میلان ۰ - ۲ اینتر؛ صدرنشینی نراتزوری با فتح دربی دلامادونینا

تگ ها


روملو لوکاکو آنتونیو کونته اینتر دلامادونینا میلان اینتر رابطه لوکاکو کونته نراتزوری سری آ فوتبال جهان سری آ فوتبال