رابطه نزدیک گواردیولا و یوهان کرایوف با غول آلمانی

پپ گواردیولا سرمربی باشگاه منچسترسیتی قراردادی جدید با کمپانی پوشاک پوما امضا کرده است، غولی آلمانی که پیش از این با یوهان کریوف نیر همکاری می‌کرد....

پپ گواردیولا سرمربی باشگاه منچسترسیتی قراردادی جدید با کمپانی پوشاک پوما امضا کرده است، غولی آلمانی که پیش از این با یوهان کریوف نیر همکاری می‌کرد.

به گزارش مدال؛ «پپ گواردیولا»‌ سرمربی موفق و نامدار باشگاه منچسترسیتی، با کمپانی پوشاک «پوما» قراداد همکاری امضا کرده است. این در حالی‌ست که سیتیزن‌ها نیز به تازگی با این غول آلمانی قراردادی 10 ساله به ارزش 650 میلیون پوند به امضا رسانده‌اند.

قرارداد شخصی سرمربی اسپانیایی شامل استفاده از محصولات «پوما» در داخل و خارج از زمین است. پپ در همین راستا اعلام کرده که با الهام از «یوهان کرویف» فقید که اسپانسرش پوما بوده با این شرکت همکاری می‌کند.

گواردیولا در گفتگو به وب‌سایت رسمی باشگاه گفت: «از پیوستن به برند پوما خوشحالم. فلسفه فوتبالی من بسیار به یوهان کریوف شباهت دارد و از او الهام گرفته‌ام، او هم با پوما همکاری داشت و خوشحالم راه او را ادامه می‌دهم.»

در این بین بد نیست بدانید گواردیولا فصل گذشته هودیِ مخصوص خود را 30 بار بر تن کرد و آن را در حراجی تابستانی 6 هزار پوند به فروش رساند.

بیشتر بخوانید:

گواردیولا به دنبال مسی جدید آرژانتین

تگ ها


غول پوشاک آلمان قرارداد گواردیولا پوما سیتیزن‌ها