رابطه کلین‌شیت‌های استقلال با بازوبند حسینی

استقلالی‌ها بعد از دو کلین شیت متوالی در لیگ برتر، مقابل نساجی گل خوردند تا نوار کلین شیت‌های حسین حسینی نیز به این وسیله قطع شود....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، سید حسین حسینی دروازه بان آبی پوشان که در این فصل تعداد کلین شیت های قابل ملاحظه‌ای ندارد و به تازگی در تعداد کلین شیت از انگشتان یک دست عبور کرده است، بعد از دو کلین شیت متوالی شب جمعه شب دروازه اش مقابل شوت استثنایی هافبک نساجی فرو ریخت تا نوار کلین شیت های وی قطع شود.

حسینی در حالی در دو بازی گذشته تیمش دست به کلین شیت زده بود که در غیاب وریا غفوری بازوبند کاپیتانی تیمش را بر بازو بسته بود و شب گذشته که مثل اغلب بازیهای این تیم وریا غفوری با بازوبند کاپیتانی به میدان رفت، دروازه حسینی در طول ۹۰ دقیقه بسته نماند تا چنین به نظر آید که در بازیهای اخیر بین بازوبند کاپیتانی آبی ها و کلین شیت های حسینی رابطه ای وجود دارد.

  تیم فوتبال استقلال تهران در هفته بیست و ششم لیگ برتر از ساعت ۲۱ روز پنجشنبه میزبان تیم نساجی مازندران بود که این دیدار با نتیجه مساوی یک - یک به پایان رسید. 

بیشتر بخوانید:
بشار: دیگر در پرسپولیس نمی‌مانم/ گفتند رقم قراردادت را کاهش بده!
سفر استقلال به جم و بلوف پورموسوی! 
اظهارات مشکوک سرمربی برایتون؛ جدایی جهانبخش قطعی است؟ 

تگ ها


سید حسین حسینی تیم فوتبال استقلال تهران لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران استقلال حسین حسینی استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال