رابیو: بازیکنان بزرگ یوونتوس باعث پیشرفت من خواهند شد

ستاره فرانسوی و جدید بیانکونری بعد دوران سختی که در پاریس گذراند به عنوان بازیکن آزاد راهی یوونتوس شد...

ستاره جدید یوونتوس معتقد است حضور در کنار بازیکنان بزرگ باعث پیشرفت او خواهد شد.

به گزارش مدال، آدرین رابیو پس از چند ماه سخت و دشوار در پی اس جی راهی یوونتوس شد. او به عنوان بازیکن آزاد روز گذشته رسما به یوونتوس پیوست و از این پس او را با شماره 25 یووه خواهیم دید.

در روزهای گذشته شایعه شده بود که لئوناردو در تلاش است تا رابیو را در پی‌اس‌جی ماندنی کند. ستاره فرانسوی در پاسخ به این شایعه گفت: "خیر؛ ابداً چنین چیزی صحت ندارد. لئوناردو تنها با ایجنتم تماس گرفت تا از آخرین وضعیتم مطلع شود و هیچ پیشنهادی به من نداد. اینکه می گویند او قصد داشت من را در پی‌اس‌جی حفظ کند، درست نیست."

رابیو در مورد دلیل ناکامی های پی اس جی در لیگ قهرمانان گفت: "در مورد ناکامی فصل گذشته و حذف برابر یونایتد، توضیح دادن کمی دشوار است چون من آن مقطع در تیم حضور نداشتم اما در مجموع این همه سالی که برای پی اس جی بازی کردم، باید بگویم که این تیم نیاز به تجربه در طول سالیان دارد. لیگ قهرمانان تورنمنت بسیار مهم و دشواری است. می دانم که هدف یوونتوس قهرمانی در این جام است و من اینجا هستم تا کمک کنم به این هدف برسیم ولی معتقدم نباید همه تمرکز، روی این موضوع گذاشته شود."

تاثیر حضور رونالدو روی پیوستن به یوونتوس: "فرصت این را داشتم تا در پی‌اس‌جی با بازیکنان بزرگ زیادی هم تیمی باشم. همه آنها کمک کردند سطح فوتبالم بالاتر برود. در یوونتوس هم ستاره های زیادی حضور دارند. فقط از رونالدو صحبت نمی کنیم. حضور این همه بازیکن، مطمئنا باعث پیشرفت من خواهد شد و از هر یک، چیزهای زیادی یاد خواهم گرفت."

اخبار مرتبط:

رسمی؛ آدرین رابیو به یوونتوس پیوست

تگ ها


نقل و انتقالات نقل و انتقالات اروپا بیانکونری فوتبال جهان آدرین ربیو پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه سری آ فوتبال