رابیو: نیمار غیر طبیعی است

ستاره پاری سن ژرمن به ستایش از سه خرید جدید تیمش در تابستان پرداخت و از نقش کلیدی آنها سخن به میان آورد ......

ستاره پاری سن ژرمن به ستایش از سه خرید جدید تیمش در تابستان پرداخت و از نقش کلیدی آنها سخن به میان آورد.

به گزارش ایسنا و به نقل از اکیپ، پاری سن ژرمن در فصل جابجایی تابستانی تغییرات زیادی داشت و با جذب بازیکنانی مثل نیمار، ام باپه و دنی آلوس به کلی متحول شده و تیمی بسیار آماده و قدرتمند نشان داده است.

رابیو یکی از بازیکنان تاثیرگذار پاری سن ژرمن در میانه میدان است. او به ستایش از خریدهای جدید تیمش پرداخت.

این بازیکن آینده دار پاری سن ژرمن، گفت : درباره نیمار باید بگویم که او بازیکنی غیر طبیعی است. او به تنهایی توانست که در نوکمپ زمینه شکست سنگین شش بر یک ما شود. آن زمان بود که پی بردم او یک فوق ستاره و بازیکن غیر طبیعی است.

او درباره ام باپه و دنی آلوس هم، اضافه کرد: ام باپه، ستاره آینده فوتبال فرانسه است. او توانایی بالایی دارد و می تواند کمک زیادی به ما کند. درباره دنی آلوس هم باید بگویم که او یک کاپیتان و رهبر ما در تمرین و بازی ها خواهد بود. او همواره با ما در حال صحبت کردن است و اجازه ناامیدی را نمی دهد. با جذب این سه بازیکن بسیار قدرتمندتر از قبل شده ایم.

پاری سن ژرمن در فصل جاری رقابت های لیگ فرانسه عملکرد درخشانی از خود نشان داده است و از 8 بازی 7 پیروزی و تنها یک تساوی کسب کرده است. این تیم در لیگ قهرمانان اروپا هم در هر دو بازی خود به پیروزی رسید و توانست بایرن مونیخ قدرتمند را با سه گل از پیش رو بر دارد.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال