راجا ناینگولان در آستانه جدایی قطعی از اینتر

ستاره بلژیکی اینتر احتمالا به صورت قطعی از این باشگاه جدا و به کالیاری باز خواهد گشت....

به گزارش "ورزش سه"، راجا ناینگولان یکی از بازیکنانی بود که تابستان سال قبل قربانی انقلاب کونته در اینتر شد و به صورت قرضی به کالیاری پیوست. با اتمام قرارداد قرضی او به اینتر بازگشت ولی گویا بازهم جایی در ترکیب نراتزوری نخواهد داشت. ستاره بلژیکی جایی در برنامه های آینده کونته ندارد به همین خاطر باید تیم جدیدی برای خود انتخاب کند

در همین رابطه شبکه اسکای اسپورتس ایتالیا خبر داد راجا ناینگولان از سوی چندین باشگاه ایتالیایی از جمله کالیاری مورد توجه قرار گرفته است. گویا پیشنهاد کالیاری جدی تر از دیگر پیشنهادات است.

سران کالیاری امیدوار هستند تا در ملاقات با مدیران اینتر بر سر امضای قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون یورو به توافق برسند و ناینگولان به طور دائمی به این تیم بپیوندد. علاوه بر ۱۲ میلیون یورو، قرار است ریکاردو لادینتی و یک بازیکن از بین روبرتو بیانکو و فدریکو موریگوسو هم به عنوان بخشی از قرارداد از کالیاری به اینتر بپیوندد.

ناینگولان که سابقه حضور در تیم رم را هم دارد، هنوز ۲ سال دیگر با تیم اینتر قرارداد دارد اما با توجه به اینکه در برنامه‌های کونته جایی ندارد و به ندرت در ترکیب اصلی اینتر قرار می‌گیرد انتظار دارد با امضای این قرارداد که مدت آن ۳ سال است به طور کامل از جمع اینتری‌ها جدا شود و پیراهن کالیاری را بر تن کند.

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۱ ۲۰۲۰ اینتر میلان راجا ناینگولان کالیاری