رادوشوویج: بیرانوند کاری نکرده که مستحق محرومیت باشد

گلر کروات پرسپولیس گفت: درست است که ما قهرمان سه دوره اخیر لیگ برتر هستیم، ولی نباید هیچ تیمی را دست‌کم بگیریم....

گلر کروات پرسپولیس گفت: درست است که ما قهرمان سه دوره اخیر لیگ برتر هستیم، ولی نباید هیچ تیمی را دست‌کم بگیریم.

به گزارش مدال، علیرضا بیرانوند به دلیل مسائل پیش آمده در پایان بازی با تراکتور از سوی کمیته انضباطی یک جلسه محروم شد و به این ترتیب دیدار امشب مقابل صنعت نفت آبادان را از دست داد. از همین رو در این بازی بوژیدار رادوشویچ درون دروازه پرسپولیس قرار خواهد گرفت. به همین خاطر با رادو تماس گرفتیم تا درخصوص مسائل مختلف با او صحبت کنیم.

رادو شرایط خودت و پرسپولیس برای بازی امروز چطور است؟
همه چیز عالی است. تمرینات بسیار خوبی در روز‌های گذشته انجام دادیم و آماده‌ایم امروز نمایش خوبی مقابل صنعت نفت داشته باشیم. خودم هم شرایط مناسبی دارم و آماده‌ام اگر کادر فنی صلاح بداند برای پرسپولیس بازی کنم.

بازی با صنعت نفت را چطور می‌بینی؟
قطعاً دیدار دشواری خواهد بود. درست است که ما قهرمان سه دوره اخیر لیگ برتر هستیم، ولی نباید هیچ تیمی را دست‌کم بگیریم. به طور حتم با تمام قوا به مصاف صنعت نفت خواهیم رفت تا بتوانیم سه امتیاز این بازی خانگی را به دست بیاوریم. ما بعد از شکست مقابل تراکتور به برد در این دیدار نیاز مبرم داریم.

چه صحبتی با هواداران پرسپولیس داری؟
طرفداران پرسپولیس نیاز به تعریف من ندارند. آن‌ها همیشه از تیم ما حمایت می‌کنند و مطمئن هستم در بازی امروز هم به ورزشگاه می‌آیند و پرسپولیس را تشویق خواهند کرد.

حتماً شنیدی بیرانوند برای بازی امروز محروم شده است؟
بله شنیدم و از خبر محرومیت علیرضا بسیار ناراحت شدم. فکر نمی‌کنم بیرانوند کاری کرده باشد که مستحق محرومیت باشد، ولی به هر حال این اتفاق افتاده و ما برای بازی امروز علیرضا را در اختیار نخواهیم داشت.

در غیاب بیرانوند تو باید درون دروازه قرار بگیری، برای بازی امروز آماده‌ای؟
بله من کاملاً آماده بازی کردن هستم و مشکلی وجود ندارد. اگر کادر فنی صلاح بداند با تمام توان در خدمت پرسپولیس خواهم بود. امیدوارم بتوانم به خوبی از دروازه پرسپولیس محافظت کنم.

هفته آینده شهرآورد برگزار خواهد شد. این بازی را چطور می‌بینی؟
خب شهرآورد برای هواداران دو تیم بسیار اهمیت دارد و من در همه این سال‌ها به خوبی حساسیت این بازی را درک کردم، ولی قبل از شهرآورد ما یک بازی بسیار مهم مقابل صنعت نفت داریم که امیدوارم با پیروزی در دیدار امروز با روحیه خوبی به مصاف استقلال برویم.

بیشتر بخوانید:

رادوشوویچ: افتخار می‌کنم که رقیب بیرانوند هستم

 

تگ ها


بوژیدار رادوشویچ پرسپولیس گلر پرسپولیس محرومیت بیرانوند علیرضا بیرانوند فوتبال