رادوشوویچ: خوشحالم بار دیگر با بیرانوند همبازی هستم

گلر کروات تیم فوتبال پرسپولیس گفت: علیرضا دوست و البته رقیب من است و اصلاً مشکلی با این موضوع ندارم. بازی کردن من یا علیرضا را هم کادر فنی تصمیم می‌گیرد....

به گزارش مدال، با بوژیدار رادوشوویچ که بعد از چند روز مرخصی به تازگی به تمرینات پرسپولیس اضافه شده، گفت‌وگویی انجام دادیم که در ادامه می‌خوانید:


*رادو شرایط تیم چطور است؟
همه چیز عالی است. مدتی است بچه‌ها تمرینات را آغاز کردند. کادر فنی جدید هم چند روزی است به تمرینات اضافه شدند و همه چیز به خوبی پیش می‌رود.


*کار کردن با محسن سیدی چطور است؟
به هر حال این تصمیم باشگاه بود که سیدی به عنوان مربی گلر‌ها به تیم اضافه شود. من فقط چند جلسه با او تمرین کردم و نمی‌توانم نظری بدهم، ولی امیدوارم کنار هم فصل خوبی را پشت سر بگذاریم.


*تمرینات مارکو سخت‌تر است یا کادر فنی جدید؟
هر مربی سبک کاری خودش را دارد. این تمرینات سخت در فصل بدنسازی کاملاً طبیعی است و مشکل خاصی وجود ندارد.


*پروسه تمدید قراردادت با پرسپولیس هم کمی طول کشید.
به هر حال من مقدار زیادی از باشگاه طلب داشتم و مدیریت تیم هم درگیر انتخاب سرمربی جدید بودند. به همین دلیل کمی طول کشید تا با من تماس بگیرند و مذاکره کنیم، ولی خوشحالم که مشکلات برطرف شد و من در پرسپولیس ماندم.


*بیرانوند هم در پرسپولیس ماندنی شد.
علیرضا گلر بسیار بزرگی است و در این سال‌ها عملکرد فوق‌العاده‌ای داشته است. خوشحالم بار دیگر با هم در پرسپولیس همبازی هستیم و کنار هم برای موفقیت پرسپولیس تلاش خواهیم کرد.


*بعضی‌ها می‌گویند تو از ماندن بیرانوند ناراحت هستی، چون در این صورت فرصت کمتری برای بازی کردن پیدا می‌کنی.
من اصلاً به این چیز‌ها فکر نمی‌کنم. چرا باید از ماندن بیرانوند ناراحت باشم؟ علیرضا دوست و البته رقیب من است و اصلاً مشکلی با این موضوع ندارم. بازی کردن من یا علیرضا را هم کادر فنی تصمیم می‌گیرد.


*پرسپولیس در این چند فصل قهرمان شده، تیم شما با کادر فنی جدید هم می‌تواند مدعی قهرمانی باشد؟
قطعاً همین‌طوری است. پرسپولیس بزرگ‌ترین تیم ایران است و هواداران زیادی دارد. شک نکنید امسال هم ما یکی از مدعیان اصلی قهرمانی هستیم. می‌خواهیم با کالدرون هم موفقیت‌های قبلی را تکرار کنیم تا بتوانیم هواداران خودمان را باز هم خوشحال کنیم.


*حرف آخر؟
باید از همه هوادارانی که در این مدت پیگیر من بودند و به من محبت داشتند، تشکر کنم. بی‌صبرانه منتظر آغاز بازی‌ها هستم تا آن‌ها را در ورزشگاه ببینم.

بیشتر بخوانید:

برگزاری تمرین پرسپولیس با حضور هواداران و رسانه‌ها

 

 

تگ ها


بوژیدار رادوشویچ علیرضا بیرانوند لیگ برتر خلیج فارس فوتبال