رادوشوویچ: رقبای اصلی ما استقلال و سپاهان هستند

بوژیدار رادوشوویچ، دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد که این تیم در فصل جاری هم یکی از مدعیان قهرمانی در لیگ برتر است....

به گزارش مدال، بوژیدار رادوشوویچ، در خصوص اردویی که پرسپولیس در کشور قطر پشت سر گذاشت، اظهار داشت: ما 12 روز در دوحه اردو زدیم که اردوی بسیار خوبی بود. در آنجا امکانات در سطح بسیار بالایی بود و تمرینات ما در زمین‌هایی که کیفیت بالایی داشت برگزار می‌شد. دو بازی دوستانه هم با یوپن و الشحانیه انجام دادیم که نمایش خوبی داشتیم. حالا هم تمرینات را در تهران دنبال می‌کنیم تا آماده شروع نیم‌فصل دوم لیگ برتر شویم.

وی در خصوص اینکه آیا پرسپولیس می‌تواند در فصل جاری برای سومین سال پیاپی قهرمانی در لیگ برتر را تجربه کند، تصریح کرد: ما در 2 سال گذشته قهرمان شدیم و امسال هم یکی از مدعیان جدی قهرمانی هستیم، البته کارمان خیلی سخت است، چون چند تیم دیگر هم برای قهرمانی تلاش می‌کنند ولی من به تیم خودمان و کادر فنی اعتماد دارم.

دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که اصلی‌ترین رقیب پرسپولیس برای قهرمانی چه تیمی است، خاطرنشان کرد: سپاهان تیمی است که نتایج خوبی گرفت و استقلال هم همیشه تیم خوبی بوده است، البته در مورد پرسپولیس هم باید بگویم که تیم ما کیفیت فنی خوبی دارد و قطعاً قدرت تیمی ما با اضافه شدن بازیکنان جدید بیشتر شده است.

وی در خصوص اینکه آیا بودیمیر مهاجم جدید پرسپولیس می تواند در این تیم موفق باشد عنوان کرد: بودیمیر 5 سال در یونان بازی کرد، برای تیم مطرح آپوئل به میدان رفت و سابقه حضور در تیم دیناموزاگرب را هم دارد. بودیمیر مهاجمی است که کیفیت فنی بالایی دارد و می تواند به پرسپولیس کمک کند. ما باید به این بازیکن زمان بدهیم تا خودش را به شرایط فوتبال ایران نزدیک کند و گلزنی‌های این بازیکن آغاز شود.

تگ ها


پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال