رادوشوویچ ششمین شاکی فیفایی یا ماهینی و شریفی سومین مازاد؟

درصورت مازاد اعلام شدن رادوشوویچ و اقدام به طرح شکایت و فسخ یکطرفه، باشگاه پرسپولیس نه تنها یک گلر باکیفیت را از دست می‌دهد و باید از گلر جوان به عنوان گلردوم بهره ببرد بلکه پس از برانکو، زلاتکو، مارکو، پانادیچ و بودیمیر، باید منتظر ششمین شکایت به فیفا باشد!...

به گزارش مدال، دلیل جذب گلرهای متعدد همین بوده که تصمیم به مازاد اعلام  شدن رادو گرفته شده  اما خطر غرامت سنگین، باشگاه را در مازاد اعلام کردن او مردد کرده است. 
رادو تنها بازیکنی است که طلب دارد. آن هم در حالی که سرخ ها همه مطالبات خود و حتی آپشن های قرارداد خود را وصول کرده اند تا نقدینگی یک میلیون یورویی  که برای تسویه با برانکو تدارک دیده شده بود به صفر برسد تا جایی که باشگاه می خواهد طلب رسن را در دو قسط تسویه کند و رفیعی و مصلح که مازاد اعلام شدند حتی آپشن های قرارداد خود را هم دریافت کرده‌اند. 
رادو بیش ازچهل درصد طلب دارد و اگر بخواهد می‌تواند همین الان اقدام به فسخ یکطرفه کرده و بخش اعظمی از قراداد دو فصل آتی را هم مثل گولج که هفت هفته بازیکن تیم بود و احتمالا همچون بودیمیر وصول کند و همین موجب شده باشگاه در مازاد اعلام کردن او از شب گذشته دچار تردید شود.
کالدرون به باشگاه  گفته اگر مازاد شدن رادوشوویچ خطر آفرین است شنبه و   از میان دو گزینه دیگر تصمیم خواهم گرفت و شما نام مازاد سوم را در سایت بعد از اتمام اردو اعلام کنید. 

رادو در حالی به عنوان مازاد سوم انتخاب شده که بیرانوند در بازی اول محروم است و همچنین باید در مقدماتی جام ملتهای آسیا و جام جهانی به میدان برود و خطر مصدومیت و محرومیت و حتی جدایی اش در نیم  فصل با فعال کردن بند آزادسازی وجود دارد. 
جالب اینکه دغدغه غرامت سنگین مالی، باشگاه را در مازاد اعلام نکردن رادو به تردید انداخته نه ریسک بهره بردن از گلرهای جوانی چون بیات و زمانی یا درویش وند به عنوان گلر دوم آن هم در حالی که آنها تجربه بازی در لیگ یک را هم ندارند و بیرانوند هم بازی اول محروم است. شنبه رادو مازاد اعلام می شود یا از بین ماهینی و شریفی یکی شان انتخاب کالدرون خواهد بود ؟

بیشتر بخوانید:

گلر امید پرسپولیس به تمرینات بزرگسالان می‌رود/ شرقی تایید نشد

 

تگ ها


رادوشوویچ بیرانوند لیست مازاد پرسپولیس لیست مازاد کالدرون نقل انتقالات اخبار نقل و انتقالات لیگ برتر خلیج فارس فوتبال