رادوشویچ: انتخاب بازیکنان وظیفه سرمربی است/ مشکلی با بیرانوند ندارم

بوژیدار رادوشویچ دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس در مورد شرایط شاگردان کالدرون، هم‌گروهی با الدحیل در لیگ قهرمانان آسیا و دریافت مطالباتش صحبت کرد...

به گزارش مدال، بوژیدار رادوشویچ با اشاره به وضعیت تیمش قبل از بازی مقابل سایپا اظهار داشت: شرایط پرسپولیس خیلی خوب است. در دو هفته گذشته دو برد به دست آوردیم و به کورس قهرمانی نیم فصل وارد شدیم.
او در خصوص حضور پرسپولیس در گروه سوم لیگ قهرمانان آسیا افزود: دوباره در آسیا باید با الدحیل بازی کنیم. قطعا این تیم، سخت‌ترین حریف ما است؛ اما آن‌ها از ما می‌ترسند و می‌دانند که هر لحظه از بازی ممکن است دروازه‌شان را باز کنیم و به گل برسیم.
دروازه‌بان کروات سرخپوشان در مورد نیمکت‌نشینی مقابل گل‌گهر بعد از یک بازی بسیار خوب برابر ذوب‌آهن، تصریح کرد: هر بار که برای پرسپولیس به میدان می‌روم، دلم می‌خواهد بهترین عملکرد ممکن را به نمایش بگذارم. برایم مهم نیست که من بازی کنم یا بیرانوند. در واقع هدف همه ما مشخص است؛ پرسپولیس باید نتیجه بگیرد. هر زمانی که بتواند قهرمان شود، بهترین نتیجه برای همه ما خواهد بود و تمام بازیکنان در قهرمانی نقش دارند.
وی ادامه داد: در بازی با ذوب‌آهن فقط وظیفه‌ای که برعهده‌ام بود را انجام دادم. وظیفه انتخاب بازیکنان برعهده گابریل کالدرون است و من هم همیشه آمادگی حضور در میدان را دارم. البته این را هم بگویم که بیرانوند بهترین دروازه‌بان آسیا است و من و او مشکلی از این بابت نداریم. باید با همین تفکر به یکدیگر کمک کنیم و به سمت قهرمانی در لیگ برویم.
رادوشویچ در نهایت، در خصوص شرایط مالی خود گفت: همان طور که مدیران باشگاه هم در مصاحبه‌‎های خود گفتند، من از پرسپولیس طلب دارم، اما از سوی باشگاه با ما صحبت شده و گفته‌اند این مطالبات تا هفته دیگر پرداخت می‌کند.

بیشتر بخوانید:

کالدرون روی آخرین پله پرش؛ تیر انصاری‌فرد به سنگ می خورد؟

تگ ها


پرسپولیس بوژیدار رادوشویچ علیرضا بیرانوند گابریل کالدرون لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران علیرضا بیرانوند Božidar Radošević پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال