رادوشویچ: برای شماره یک شدن پرسپولیس لحظه‌شماری می‌کردم

دروازه‌بان کروات پرسپولیس نسبت به جدایی بیرانوند و حضور احتمالی‌اش در ترکیب اصلی تیم در فصل آینده واکنش نشان داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بوژیدار رادوشوویچ، دروازه‌بان کروات سرخپوشان که بعد از مدت‌ها نیمکت نشینی و قرار گرفتن پشت سایه علیرضا بیرانوند اکنون شانس حضور در ترکیب اصلی این تیم را به واسطه جدایی شماره یک سرخ‌ها به دست آورده، در گفتگو با فارس درباره شرایط خود بعد از دیدار تدارکاتی روز گذشته مقابل سایپا گفت: ما در مرحله آماده سازی هستیم و به فکر کسب نتیجه نبودیم. بعد از مدتها استراحت کم کم برای ادامه فصل آماده خواهیم شد. فکر می کنم در این ۱۵ روز به فرم ایده آل برسیم و همان تیمی بشویم که ایده آل کادرفنی  است.

رادوشوویچ در بخش بعدی صحبت‌هایش به موضوع جدایی جدایی بیرانوند اینطور واکنش نشان داد: قبل از هر چیزی برای علی در آنتورپ بهترین ها را آرزو می کنم و امیدوارم موفقیت هایش را در این تیم هم ادامه بدهد.

گلر کروات سرخ‌ها درباره احتمال حضورش در ترکیب اصلی تیم بعد از جدایی بیرانوند نیز گفت: من چهار سال است منتظر چنین فرصتی هستم. آماده ام تا با نظر کادر فنی درون دروازه قرار بگیرم و برای تیمم بازی کنم.

بوژیدار درباره آمادگی‌اش در دوران کرونا گفت: در طول تعطیلی به دلیل کرونا خیلی سخت تمرین کردم و  حتی می توانم بگویم از سه ماه قبل آماده تر هستم، این سبک زندگی من است که همیشه حرفه ای باشم‌.

دروازه بان پرسپولیس درباره فشارها بعضی تیم ها برای تعطیلی لیگ، گفت: نمی خواهم در این باره اظهارنظر کنم. اما اگر شرایط برای ادامه بازی ها فراهم باشد همه تیم ها باید بپذیرند شرایط عادی است.

این بازیکن در خصوص دریافت مطالباتش از پرسپولیس و اینکه گفته می شود بابت نحوه پرداختی باشگاه وبدقولی ها ناراحت است، گفت: هنوز طلبم را نگرفتم منتظر هستم که در چند روز آینده چه خواهد شد.

بیشتر بخوانید:
فولاد محکوم به پرداخت پولی که قبلا پرداخت کرده!
جدایی عجیب پرورش دهنده گلرهای ملی پوش!
ویلموتس را انجمن فرهنگی ایران و هلند معرفی کرد 

تگ ها


بوژیدار رادوشوویچ پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس Božidar Radošević پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال