رادوشویچ: پیروزی در دربی لذت خاصی دارد

بوژیدار رادوشویچ دروازه‌بان کروات پرسپولیس مدعی شد پیروزی در دربی لذت خاصی دارد....

به گزارش مدال و به نقل از ایرنا، بوژیدار رادوشویچ دروازه‌بان کروات تیم فوتبال پرسپولیس در آستانه شهرآورد نود و دوم پایتخت قراردادش را با پرسپولیس به مدت سه فصل دیگر تمدید کرد تا این تیم در غیاب علیرضا بیرانوند که در پایان فصل راهی لیگ بلژیک می‌شود، مشکلی نداشته باشد.
با این قرارداد رادو به اولین بازیکن خارجی تبدیل شد که بیش از سه سال در جمع سرخپوشان حضور دارد و از این حیث صاحب یک رکورد ویژه شد.
در آستانه شهرآورد نود و دوم پایتخت شماره ۴۴ پرسپولیس در مورد تمدید قرارداد با سرخپوشان، وضعیت تیم در آستانه شهراورد و مسائل مختلف صحبت‌هایی انجام داد که در زیر می‌خوانید.

ابتدا در مورد تمدید قرارداد با پرسپولیس صحبت کنید. با وجود برخی پیشنهادات بازهم با در ایران ماندگار شدی.
از این موضوع خیلی خوشحال هستم که در پرسپولیس ماندگار شدم. من قرارداد جدیدی را با تیمی که عاشق آن هستم امضا کردم و به هیچ وجه پشیمان هم نیستم. ما باید روند خوبی را که در این سه سال داشتیم، ادامه دهیم. ما هفت جام را در این مدت به دست آوردیم و امیدوارم در سال‌های آینده هم این افتخار آفرینی‌ها ادامه داشته باشد.

با وجود نیمکت نشینی و مشکلات فراوان چند سال در پرسپولیس ماندی. چه شد که دوباره قراردادت را تمدید کردی؟
من در تهران و پرسپولیس حس خوبی دارم. مهم‌تر از همه اینکه خانواده من از زندگی در تهران خوشحال هستند. پرسپولیس را دوست دارم و از هواداران این تیم انرژی زیادی می‌گیرم. من پیش از این هم گفتم که دوست دارم فوتبالم را در پرسپولیس به پایان برسانم. الان هم هرگز به بازی برای تیمی دیگر فکر نمی‌کنم و پرسپولیس همیشه اولویت اول و آخر من بوده است.

شرایط پرسپولیس در آستانه شهرآورد چطور است؟
همه چیز خوب است. همه بازیکنان هم آماده هستند تا با برتری در این دیدار حساس و ارائه یک بازی زیبا، هواداران را خوشحال کنند. همه تیم هم‌قسم هستیم تا این بازی را با برتری پشت سر بگذاریم.

پرسپولیس می‌تواند تیم پیروز این شهرآورد باشد؟
به طور حتم به غیر از پیروزی به هیچ چیز دیگری فکر نمی‌کنیم. این یک بازی سخت برای هر ۲ تیم است اما مانند همیشه ما تیم بهتری هستیم و شرایط بهتری داریم و می‌توانیم پیروز باشیم. به نوعی می‌توانم بگویم که برد استقلال تنها راه ما در این مسابقه است.

یکی از خارجی‌هایی هستی که بیشترین حضور در شهرآورد را تجربه کردی. چند بار در این نبرد در فهرست پرسپولیس حضور داشتی؟
عدد دقیق آن را نمی‌دانم. اگر آن شهرآورد در سوپرکاپ که استقلال به طور واضح از بازی مقابل با ما ترسید و حاضر به برگزاری دیدار نشد را نادیده بگیریم فکر می‌کنم در هشت شهرآورد حضور داشتم.

تا اینجا بهترین خاطره‌ات از شهرآورد چیست؟
پیروزی در این دیدار حساس لذت خاصی دارد که همه آنها شیرین بود.

پیش بینی‌ات از نتیجه دیدار فردا چیست؟
فوتبال غیر قابل پیش‌بینی است. ما تیم صدر نشین لیگ هستیم و از قدرت بیشتری نسبت به حریف برخورداریم. البته در چنین بازی‌هایی جزئیات تعیین کننده است اما برتری در این دیدار برای ما است.

بیشتر بخوانید:
قلعه‌نویی: افت نکرده‌ایم/ موقعیت‌های زیادی از دست می‌دهیم
فولاد 2 شهرخودرو 0؛ پیروزی شیرین یاران نکونام در خانه 

تگ ها


رادوشویچ بوژیدار رادوشویچ فوتبال ایران پرسپولیس اخبار پرسپولیس Božidar Radošević پرسپولیس استقلال پرسپولیس-استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال