رادولوویچ: برای فوتبال به ایران آمدم

میودراگ رادولوویچ سرمربی جدید تیم فوتبال ذوب‌آهن در مورد فوتبال ایران و برنامه‌های نقل و انتقالاتی باشگاه صحبت کرد...

به گزارش مدال و به نقل از فارس، میودراگ رادولوویچ در مورد اینکه پس از آمدن به ایران آیا می‌تواند مشکل مالی‌اش را حل کند، اظهار داشت: من این سؤال را متوجه نمی‌شوم چون برای فوتبال اینجا هستم و کاری به مسائل مالی ندارم. من مربی هستم و نمی‌خواهم در این مورد صحبت کنم. فقط می‌خواهم در مورد فوتبال صحبت کنم. به اینجا آمده‌ام تا با همکاری یکدیگر بتوانیم تیم و باشگاه‌مان را به جایگاهی که باید برسانیم. 
وی در مورد اینکه چه برنامه‌ای برای ذوب‌آهن برای فصل آینده دارد، عنوان کرد: قرارداد من برای یک‌فصل و نیم است، باید در تیم ثبات ایجاد کنیم، این موقعیتی که داریم خوب نیست، باید ببینیم به چه چیزی نیاز داریم، باید موقعیت دوم و سوم را روی نیمکت برای خودمان ایجاد کنیم و برای به دست آوردن آن بجنگیم. می‌دانم که ذوب‌آهن چندین بار در لیگ قهرمانان آسیا حضور داشته، مطمئنم می‌توانیم با تلاش، همدلی و دلسوزی همه اعضای مجموعه، به موفقیت‌های چشمگیر برسیم.
رادولوویچ در مورد جذب بازیکنان مدنظرش گفت: الان بازار نقل و انتقالات بسته شده، وقتی برای جذب بازیکن جدید نداریم، باید شش ماه بگذرد تا ببینیم چه چیزهایی داریم و چه چیزهایی نیاز داریم تا پروژه و برنامه سال آینده را طراحی کنیم.

بیشتر بخوانید:

حدادی‌فر: ما بازیکنان مقصر هستیم / باید در نیم‌فصل دوم جبران کنیم

تگ ها


ذوب آهن میودراگ‌ـــ‌رادولوویچ لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران فوتبال