رادولوویچ: عدم حضور اسکوچیچ تاثیری روی عملکرد نفت ندارد

میودراگ رادولوویچ سرمربی ذوب‌آهن در نشست خبری پیش از بازی این تیم با نفت آبادان حضور یافت....

به گزارش مدال، میودراگ رادولوویچ در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان مقابل صنعت نفت آبادان گفت: فردا بازی خیلی مهمی داریم البته همه بازی‌های ما با توجه به شرایط‌مان خیلی سخت است. از عملکرد تیم در دو بازی قبلی کامل راضی هستم. 3 هفته است که در ایران حضور دارم و هنوز در حال شناخت بازیکنان و تیم‌های دیگر هستم ولی معتقدم که هر روز شرایط تیم ما بهتر می‌شود و درحال پیشرفت هستیم.

وی ادامه داد: تیم ما رو به پیشرفت است و کاملاً از شرایط راضی هستم و فردا هم مثل همه بازی‌ها فقط برای برد به میدان می‌رویم و از بازیکنان هم می‌خواهم با این روحیه وارد بازی شوند. کاپیتان تیم ما که بازی قبلی به دلیل مصدومیت نبود, فردا خواهد بود و سایر اعضای تیم نیز آماده‌اند. از تماشاگران هم می‌خواهم که به ورزشگاه بیایند و ما را حمایت کنند, چون واقعاً به حمایت آنها خیلی نیاز داریم.

رادولوویچ تصریح کرد: صنعت نفت را به خوبی آنالیز کردیم و می‌دانیم که این تیم نتایج خوبی گرفته‌ و 3 مهاجم خیلی خوب دارد. اینکه مربی آنها (اسکوچیچ) دیگر این تیم را همراهی نمی‌کند, نمی‌تواند خیلی تاثیرگذار باشد, چون نفت با همان شمایل قبلی بازی خواهد کرد.

سرمربی ذوب‌آهن درباره اینکه چه زمانی این تیم به شرایط ایده‌آلش بازخواهد گشت, گفت: شما بهتر از من می‌دانید که چه تغییراتی در لیست بازیکنان انجام شده است. ما بازیکنان مهمی را از دست داده‌ایم و وقتی که من آمدم, پنجره نقل و انتقالات بسته شده بود. الان فقط باید تلاش کنیم و رتبه‌مان را در جدول بهبود ببخشیم, الان فقط باید بازی به بازی پیش برویم و درباره دیگر مسائل بعداً صحبت کنیم.

رادولوویچ گفت: برنامه بلند‌مدتی برای باشگاه دارم ولی الان نیاز داریم در هر بازی 3 امتیاز یا حداقل یک امتیاز را کسب کنیم, چون در شرایط خوبی نیستیم و برای بقا می‌جنگیم. الان باید فقط نتیجه بگیریم و برای فصل‌های بعد ذوب‌آهن را به جایگاه اصلی‌اش برگردانیم. از حمایت هواداران تشکر می‌کنم و می‌دانم که فردا هواداران ما از نتیجه بازی خیلی خوشحال خواهند بود.

بیشتر بخوانید:
توضیحات قلعه‌نویی درباره عدم قبول هدایت تیم ملی فوتبال ایران
حضور اسکوچیچ در فدراسیون فوتبال

تگ ها


نشست خبری نشست خبری میودراگ رادولوویچ میودراگ رادولوویچ ذوب آهن اخبار ذوب آهن فوتبال ایران صنعت نفت آبادان ذوب آهن ذوب آهن-صنعت نفت آبادان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال