رادولوویچ: مصدومیت حدادی‌فر برنامه‌های مارا به هم ریخت

میودراگ رادولوویچ سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن در نشست خبری پس از بازی این تیم با تراکتور حضور یافت....

به گزارش مدال و به نقل از تسنیم، میودراگ رادولوویچ، سرمربی تیم ذوب‌آهن پس از شکست 2 بر یک تیمش مقابل تراکتور تبریز گفت: مشکل بزرگی قبل از بازی برای ما به وجود آمد و آن هم از دست دادن قاسم حدادی‌فر بود. درست قبل از بازی مجبور شدیم برنامه‌یمان را برای این دیدار تغییر دهیم ولی با این وجود از تیمم کاملا راضی هستم. من فقط دو هفته است کنار تیم هستم و امروز با تیم دوم جدول بازی کردیم.

وی عنوان کرد: در نیمه اول خوب بازی را کنترل کردیم و شانسی هم به تیم تراکتور ندادیم. مشکل ما از نیمه دوم شروع شد که تمرکزمان را از دقیقه دوم این نیمه از دست دادیم و سریع گل دریافت کردیم. با این حال به بازی برگشتیم و حتی به گل رسیدیم،‌ ولی باز هم در شرایط مساوی تمرکزمان را از دست دادیم و با دو سانتر دو گل خوردیم و نتیجه را واگذار کردیم.

رادولوویچ ادامه داد: در کل از عملکرد تیمم راضی هستم اما از نتیجه نه،‌ چون نتیجه مساوی خیلی به ما نزدیک بود. این روند را ادامه دهیم می‌توانیم به بازی‌های بعد خوش‌بین باشیم. به نقاط ضعف و قوت تراکتور واقف بودیم و باید شانس خودمان را مقابل تیم‌های هم‌طراز خودمان امتحان کنیم.

سرمربی تیم ذوب‌آهن در واکنش به پرسشی مبنی بر اینکه آیا بازیکن جایگزین حدادی‌فر نتوانست جای این بازیکن را به خوبی پر کند؟ تصریح کرد: متاسفانه بازیکنی نداشتیم که بتواند جایگزین حدادی‌فر باشد. تلاش‌مان را کردیم فضاها را ببندیم چون می‌دانستیم آنها (تراکتور) به صورت مستقیم از میانه زمین حمله می‌کنند. تمام فضاها را بستیم و در نیمه اول هم حریف‌مان هیچ موقعیتی نداشت. فقط ضربات ایستگاهی بود که از جناحین روی دروازه ما ارسال شد. فضاهای زیادی هم پشت مدافعان حریف داشتیم که متأسفانه نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. دو بازیکن ما فقط چهار جلسه با ما تمرین کردند و امروز هم بازی کردند. مسلم است از نظر بدنی آمادگی کامل نداشته باشند اما به تیمم برای آینده خیلی امیدوارم.

رادولوویچ در پاسخ به این پرسش که آیا به نظرش عدم تمرکز تیمش در نیمه دوم باعث شکست مقابل تراکتور شده است،‌ گفت: دو گلی که دریافت کردیم تمرکز تیم‌مان را گرفت. اسماعیلی‌فر هم یک موقعیت خوب داشت که ضربه زد اما دروازه‌بان به خوبی دفع کرد.

وی درباره مصدومیت حدادی‌فر و وضعیت او باری هفته‌های آینده گفت: مصدومیت حدادی‌فر خیلی جدی نیست و شاید فقط چند تمرین با ما نباشد و بعد از آن به جمع ما اضافه خواهد شد.

بیشتر بخوانید:
پیکان 1 شاهین 3 ؛ نخستین پیروزی‌ بوشهری ها در لیگ نوزدهم
پارس جنوبی 1 گل گهر 1 ؛ تقسیم امتیازات در جم
تراکتور 2 ذوب‌آهن 1؛ بازگشت تراکتوری‌ها به جمع مدعیان 

تگ ها


نشست خبری نشست خبری میودراگ رادولوویچ میودراگ رادولوویچ فوتبال ایران ذوب آهن تراکتور ذوب آهن هفته هجدهم لیگ نوزدهم لیگ برتر ایران Tractor ذوب آهن Tractor-ذوب آهن لیگ برتر خلیج فارس فوتبال