رادو: فکر نمی‌کردم مدت زیادی در ایران بمانم

بوژیدار رادوشوویچ می‌گوید که انتظار ۴ ساله او برای رسیدن به پیراهن شماره یک پرسپولیس نشان می‌دهد که وی چه اشتیاقی برای رسیدن به پیراهن شماره یک داشته است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بوژیدار رادوشوویچ در مقابل باشگاه پرسپولیس در خصوص تمجید فنایی از او به عنوان گلر شماره یک، عنوان کرد: زمان زیادی بود که منتظر بودم. بسیار خرسندم که مربی دروازه‌بان‌ها من را انتخاب کرد. مهم ترین چیز در زندگی یک فوتبالیست این است که مربی شما را قبول داشته باشد، من چیز زیادی نمی‌گویم اما حتما این ۴ سالی که برای این موضوع انتظار کشیدم، گویا هست که چقدر اشتیاق داشتم. خیلی خوشحالم که در تیم بزرگی چون پرسپولیس دروازه بان اول شده ام.

او درباره مشکلات مالی پرسپولیس نیز اظهار داشت: بعضی وقت ها خسته کننده بود ولی در حال حاضر من خوشحالم و تشکر می‌کنم.

رادو درخصوص آغاز مسابقات و میزان آمادگی خودش گفت: من فکر می‌کنم تمام بازیکنان آمادگی دارند که بازی های  پیش رو را انجام دهند و امیدوارم بتوانیم مسابقات را ادامه دهیم و ما قهرمان خواهیم شد.

وی در پایان با اشاره به این که باسابقه ترین بازیکن خارجی تاریخ پرسپولیس است، توضیح داد: اگر بخواهم راستش را بگویم وقتی آمدم اینجا فکر نمی‌کردم مدت زیادی در ایران بمانم اما اتفاقاتی که در سال های اخیر رخ داد من را خوشحال کرد و خانواده ام نیز خوشحال هستند و این مسئله مهمی است که من از زندگی در ایران لذت ببرم. هواداران عزیز و هرچیزی که در اطراف باشگاه هست، من را مجاب کرد تا در ایران بمانم و خوشحالم و دوست دارم ماندنم در ایران را ادامه دهم.

بیشتر بخوانید:

حضور رادوشوویچ در باشگاه پرسپولیس

رادوشویچ: برای شماره یک شدن پرسپولیس لحظه‌شماری می‌کردم

 

 

تگ ها


بوژیدار رادوشوویچ پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال