راز درگیری نیمار- آلوارو فاش شد؛ کلمه کلیدی: میمون

چندین روز بعد از جنجال در دیدار PSG و مارسی و درگیری بین نیمار و آلوارو گونزالس، متخصصین لب‌خوانی فاش کردند که گونزالس خطاب به نیمار چه گفته که او را خشمگین کرده....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در شروع فصل جدید لوشامپیونا در فرانسه دربی بزرگ این لیگ بین پاری سن ژرمن و مارسی به جنجال کشیده شد. جنجالی که نیمار ستاره PSG و آلوارو گونزالس بازیکن مارسی در مرکز آن قرار داشتند. نیمار در اواخر بازی با دست ضربه ای به سر آلوارو کوبید و از بازی اخراج شد اما او که به شدت خشمگین بود ادعا داشت از سوی بازیکن مارسی به او توهین نژادی شده است.

حالا متخصصین لب‌خوانی بعد از بررسی دقیق تصاویر موجود از درگیری لفظی بین نیمار و آلوارو می گویند متوجه شده اند که بین آنها چه صحبتهایی رد و بدل شده است.

در جریان دیدار دو تیم که در تاریخ ۱۳ سپتامبر و در پارک دو پرنس خانه پاریسی ها برگزار شد در نهایت مارسی موفق شد ۱-۰ به پیروزی برسد. اما در وقتهای اضافه بازی بازیکنان به شدت درگیر شدند و داور لیوین کورزاوا و لئوناردو پاردس و نیمار را از PSG و جردن آماوی و داریو بندتو از مارسی را از زمین اخراج کرد.

نیمار که بعد از بازی بسیار خشمگین نشان می‌داد آلوارو گونزالس را متهم می‌کرد که در نیمه اول بازی به او توهین نژادی کرده. نیمار در توییتر خود نوشت: " فقط متاسفم که همان موقع توی صورت آن عوضی نکوبیدم". البته نیمار در نهایت با انتشار یک بیانیه در شبکه‌های اجتماعی از رفتار خود عذرخواهی کرد تا تنشها کاهش یابد.

حالا رسانه Esporte Espetacular در برزیل از متخصصین لب‌خوانی درخواست کرده تا با بررسی دقیق فیلمهای نیمار و آلوارو تشخیص بدهند که بین آنها واقعاً چه گذشته. این متخصصین در نهایت اعلام کردند که گونزالس خطاب به نیمار از کلمه "مونو" استفاده کرده که در اسپانیایی به معنای میمون است.

این متخصصین لب‌خوانی برزیلی که برای موسسه ملی آموزش ناشنوایان در این کشور کار می کنند در این باره گفتند: " بازیکن مارسی کلمه مونو را به زبان می آورد که یک کلمه اسپانیایی است. کلمات قبل از این کلمه قابل تشخیص نیست".

البته این بررسی متخصصین لب‌خوانی نیمار را هم تبرئه نمی‌کند. چرا که آنها در ادامه بررسی خود اعلام کردند نیمار هم در پاسخ به آلوارو گونزالس توهین جنسی می‌کند.

بیشتر بخوانید:

نیمار قسر در رفت؛ محرومیتی کمتر از انتظار

خطر جدید برای PSG؛ تصاویری که دی‌ماریا را لو داد

 

 

تگ ها


نیمار پاری سن ژرمن پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال