راز موفقیت یورگن کلوپ از زبان مارکو رویس

مارکو رویس در گفتگو با گل حرف‌های جالبی در مورد سرمربی سابق خود یعنی یورگن کلوپ به زبان آورده و راز موفقیت او را بر ملا کرده است....

مارکو رویس در گفتگو با گل حرف‌های جالبی در مورد سرمربی سابق خود یعنی یورگن کلوپ به زبان آورده و راز موفقیت او را بر ملا کرده است.

به گزارش مدال؛ «مارکو رویس» یکی از بازیکنانی است که در زمان حضورش در دورتموند سابقه همکاری با «یورگن کلوپ» را داشته و زیر نظر او به قله‌های موفقیت رسیده است. او اکنون با «خاص» نامیدن رابطه‌اش با کلوپو، از این گفته که این مربی کاریزماتیک بازیکنان را شیفته خود می‌کند.

این یک حقیقت غیرقابل انکار است که کلوپ یکی از مربیات سختگیر در اروپا به حساب می‌آید اما بازیکنان از جمله رویس زیر نظر او پیشرفت چشمگیری کردند، امری که به عقیده رویس باعث موفقیت لیورپول شده است.

مارکو در مصاحبه با گل گفت: «یورگن یک هیولا بود. از آن‌هایی که فقط در تلویزیون می‌بینید. وقتی یورگن روبه‌روی شما بنشیند، با کاریزما و جدیتش که حتی در صحبت کردنش هم قابل دیدن است، شما را کاملاً تحت تاثیر قرار می‌دهد. او شما را شیفته می‌کند و نمی‌گذارد بیخیال باشید. او از دلایل پیوستن من به دورتموند بود. کلوپو ارتباط بسیار خوبی با شاگردانش برقرار می‌کند و انتظارات خود را از آنها به زبان می‌آورد. هیچکس دوست ندارد او را ناامید کند و به همین دلیل کلوپ به هر باشگاهی پا بگذارد موفق می‌شود.»

بیشتر بخوانید:

کلوپ: خیال‌مان از نقل و انتقالات راحت است

تگ ها


یورگن کلوپ مارکو رویس کلوپو رویس کلوپ