راستی آزمایی سازمان لیگ از استقلالی‌ها/ تست‌ها باید تکرار شود!

مسئولان سازمان لیگ برتر پس از شنیدن صحبت‌های مسئولان باشگاه استقلال تاکید کردند برای اتخاذ تصمیم نهایی در مورد دیدارهای آبی‌پوشان در لیگ برتر باید تست اعضای این تیم تکرار شود!...

به گزارش مدال و به نقل از مهر، درحالی که اعضای تیم فوتبال استقلال خود را برای سفر به شهر جم و برگزاری دیدار هفته بیست و سوم برابر پارس آماده می کردند، خبرهایی از این باشگاه به بیرون منتقل شد که طی آن تاکید شده بود تعداد زیادی از بازیکنان استقلال به کرونا مبتلا شده اند.

در ادامه مسئولان باشگاه به طور رسمی وارد ماجرا شدند و از مثبت شدن تست کرونای بیش از ۱۳ بازیکن و عضو این تیم خبر دادند. به دنبال این اتفاق استقلالی ها با وجود رفتن به فرودگاه مهرآباد، به خانه برگشتند و حاضر به سفر به جم نشدند.

مدیرعامل باشگاه استقلال نیز در اظهار نظری که پیرامون این موضوع داشت تاکید کرد که استقلال برای برگزاری دیدار با پارس راهی جم نخواهد شد. این در حالی است که مسئولان سازمان لیگ و ایفمارک اعلام کرده بودند استقلال باید برای ادعایش مستندات لازم را ارائه کند.

به همین منظور امروز یکشنبه نشستی در سازمان لیگ برتر برگزار شد و سرپرست و برخی اعضای تیم فوتبال استقلال در دیدار با مسئولان این سازمان به ارائه توضیحاتی در این مورد پرداختند. با وجود توضیحاتی که استقلالی ها ارائه کردند مسئولان سازمان لیگ اتخاذ تصمیم نهایی در مورد ادامه بازیهای استقلال را به تست مجدد منوط کردند.

خبرنگار مهر کسب اطلاع کرد سازمان لیگ به مسئولان باشگاه استقلال تاکید کرده اند که اعضای این تیم باید روز سه شنبه در مرکزی که این سازمان مشخص می کند دوباره تست بدهند و پس از تطبیق نتیجه این تست ها با ادعای مسئولان باشگاه استقلال، تصمیم نهایی برای ادامه دیدارهای آبی پوشان اتخاذ خواهد شد.

در این مورد گفته می شود اگر نتیجه تست جدید با نتایج تست هایی که استقلالی ها گرفته اند و مدارکی که ارائه داده اند یکی نباشد، تبعات سنگینی در انتظار آبی پوشان خواهد بود و این احتمال وجود دارد که سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال با باشگاه استقلال برخورد انضباطی داشته باشد.

بیشتر بخوانید:

مهدی: پرونده استقلال - پارس به کمیته انضباطی می‌رود

دکتر ناجی: خودم از استقلالی‌ها تست گرفتم

 

 

تگ ها


تیم فوتبال استقلال تهران لیگ برتر فوتبال ایران تیم فوتبال پارس جنوبی جم ویروس کرونا کرونا کرونا فوتبال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال