راست تیم ملی؛ نه استقلالی و نه پرسپولیسی

بار دیگر با اعلام فهرست تیم ملی مشخص شد که کاپیتان آبی‌پوشان به مانند همتای خود در پرسپولیس جایی در فهرست تیم ملی ندارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، یکی از چشم‌انتظاری درباره انتشار لیست تیم ملی برای این بود تا ابهامات درباره سمت راست دفاع خط دفاعی به پایان برسد؛ چرا که در بازی‌های دوستانه اسکوچیچ تلاش کرد تا بازیکنان مختلفی را در این پست به کار بگیرد و سوپرایز بزرگ او هم دعوت از جعفر سلمانی بود. با این‌حال اما اسکوچیچ در این مدت روی نام وریا غفوری و رامین رضاییان، دو دفاع راست تیم ملی در دوران کی‌روش خط قرمز کشید.

او که بارها اعلام کرده دفاع راست اول تیم ملی صادق محرمی لژیونر شاغل در فوتبال کرواسی و تیم دیناموزاگرب خواهد بود، در فهرست جدید خود هم هواداران را سوپرایز نکرد و نام محرمی را در کنار جعفر سلمانی در فهرست مدافعان قرار داد تا مشخص شود که او همچنان روی مواضع قبلی خود مانده و تصمیمی برای دعوت از کاپیتان استقلال و هم‌چنین مدافع راست سابق پرسپولیس ندارد.

گمانه‌زنی‌هایی درباره دعوت از او برای حضور وریا غفوری در تیم ملی مطرح بود که پس از اعلام فهرست تیم ملی که شب گذشته انجام گرفت، مشخص شد که کاپیتان استقلال و رامیان رضاییان جایی در فهرست تیم ملی برای سفر به منامه ندارند و دو غایب سرشناس فهرست اسکوچیچ به شمار می‌روند.

تگ ها


تیم ملی ایران فوتبال ایران صادق محرمی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال