راشفورد: برای گلزنی از خستگی مدافع ولوز استفاده کردم

مارکوس راشفورد زننده گل پیروزی یونایتد مقابل ولوز از برنامه شیاطین سرخ برای استفاده از حضور آیت نوری جوان در خط دفاعی ولوز پرده برداشت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، منچستریونایتد در خانه خود اولدترافورد به مصاف ولوز رفت و موفق شد با تک گل مارکوس راشفورد در وقتهای تلف شده بازی حریفش را شکست داده و به رتبه دوم جدول لیگ برتر صعود کند. مارکوس راشفورد زننده گل پیروزی یونایتد در پایان بازی گفت از قبل برای استفاده از حضور آیت نوری مدافع جوان ولوز در این بازی برنامه داشته و در ثانیه های پایانی موفق شده برنامه اش را اجرایی کرده و به گل برسد.

راشفورد در دقیقه ۹۰+۳ مسابقه با یک استارت انفجاری خود را به پشت آیت نوری، مدافع جوان ولوز که خسته شده بود برساند و توپ را با ضربه ای زیبا از سنگربان ولوز عبور دهد تا سه امتیاز شیرین مسابقه را با حساب تیمش منچستریونایتد واگذار کند.آیت نوری ۱۹ساله لحظاتی قبل از پاس گل فرناندس به راشفورد روی زمین افتاده بود و زمانی که این پاس ارسال شد تازه از زمین برخاسته و سعی می کرد خود را به موقعیتی که باید در آن می بود برساند که البته موفق نشد.

راشفورد در پایان بازی در این باره گفت:" این گل تعیین کننده بود. شاید زیباترین گل ممکن نبود ولی ما هدف مان این است که از هر فرصتی که بدست می آید استفاده کنیم، سه امتیازها را بدست بیاوریم و به حرکت ادامه بدهیم. امروز بازی سختی بود ولی ما انتظارش را هم داشتیم و در نهایت موفق شدیم سربلند بیرون بیاییم".

مهاجم منچستریونایتد در ادامه گفت:" مدافع حریف چند لحظه قبل دچار مشکل شده بود و من این را به خاطر داشتم. این بود که سعی کردم از جایی که او حضور داشت حرکت کنم و ببینم می توانم کاری بکنم که اشتباه کند و نتواند دفاع موفقی داشته باشد یا نه. در نهایت خدا را شکر همه چیز به نفع ما پیش رفت و من دقیقا به برنامه ای که در ذهنم بود رسیدم و از همان نقطه توانستم دروازه را باز کنم".

بیشتر بخوانید:

سولسشر: یونایتد باید در خانه هم خوب کار کند

یونایتد و پشیمانی کامل از جذب ستاره بایرن مونیخ

 

 

تگ ها


فوتبال جهان منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال