راشفورد به رکورد بکام و رونی رسید

مارکوس راشفورد با گلی که برای تیم ملی انگلیس به بلژیک زد به رکورد بزرگان انگلیس و منچستریونایتد، دیوید بکام و وین رونی رسید....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مارکوس راشفورد ستاره تیم ملی انگلیس و باشگاه منچستریونایتد با گلی که در جریان پیروزی ۲-۱ سه شیرها مقابل بلژیک به ثمر رساند به رکوردی دست یافت که پیش از این در اختیار بزرگان تاریخ فوتبال انگلیس و منچستریونایتد، بابی چارلتون، دیوید بکام و وین رونی بود.

در جریان دیدار دیروز دو تیم در لیگ ملت‌های یوفا درحالیکه بلژیک با پنالتی روملو لوکاکو در دقیقه ۱۶ از انگلیس پیش افتاده بود راشفورد در دقیقه ۳۹ پشت پنالتی ایستاد و گل تساوی انگلیس را به ثمر رساند. انگلیسی‌ها در دقیقه ۵۴ توسط میسون ماونت گل دوم را زده و بازی را با پیروزی به پایان بردند.

راشفورد ۲۲ساله به این ترتیب در هر چهار بازی اخیر خود برای تیم ملی انگلیس گلزنی کرده. او در حال حاضر چهارمین فوتبالیست منچستر یونایتدی‌ای است که موفق شده چنین رکوردی به نامش ثبت کند. سه ستاره سابق یونایتد که برای تیم ملی کشورشان چنین موفقیتی بدست آورده بودند بابی چارلتون، دیوید بکام و وین رونی بودند.

چهار گل راشفورد برای تیم ملی انگلیس در چهار بازی آخر او برای این تیم در یک بازه زمانی دوازده ماهه به ثمر رسیده. او ابتدا در اکتبر ۲۰۱۹ در بازی انگلیس مقابل بلغارستان در مقدماتی یورو۲۰۲۰ موفق به گلزنی شد. راشفورد چند روز بعد در جریان پیروزی ۴-۰ مقابل کوزوو هم برای سه شیرها گلزنی کرد.

سومین بازی راشفورد برای انگلیس مسابقه دوستانه این تیم مقابل ولز بود که روز پنج شنبه برگزار شد و راشفورد در آن گلزنی کرد. ستاره منچستریونایتد دیروز هم در مقابل بلژیک گل بسیار مهم و تساوی بخش تیمش مقابل بلژیک را زد تا انگلیسی‌ها به بازی برگردند.

بیشتر ببینید:

منچستر یونایتد 8 - 2 نورتهمپتون سال 1970

خلاصه بازی انگلیس 2 - بلژیک 1

 

 

تگ ها


تیم ملی انگلیس فوتبال جهان منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال