راشفورد: به وفاداری خودم به یونایتد افتخار می‌کنم

مارکوس راشفورد ستاره منچستریونایتد به اینکه در طول سال‌ها به این تیم وفادار بوده، افتخار می‌کند...

به گزارش مدال، مارکوس راشفورد ۲۲ ساله یکی از ۵۴ بازیکنی است که از مرز ۵۰ گل برای منچستریونایتد گذشته‌اند. او از سال ۲۰۱۶ که اولین بازی رسمی خود برای تیم بزرگسالان منچستریونایتد را انجام داد، یکی از بازیکنان کلیدی تیمش بوده است. البته در این مدت با انتقاداتی هم روبه‌رو شد ولی ارزش‌های باشگاه به او کمک کردند تا با فشار سنگین کاری کنار بیاید.

"در منچستریونایتد شرایطی فراهم می‌کنند که لزوماً فشاری احساس نکنید. بیشتر وضعیتی است که باید با آن کنار آمد. کاری می‌کنند با انتظارات بالا در منچستریونایتد کنار بیایید. طبیعتاً اگر با انتظارات کنار بیایید، نیازی هم نیست با فشارها سر و کله بزنید. من سال‌هاست که در منچستریونایتد هستم و دیدم که خیلی‌ها آمدند و رفتند، پس ماندن در اینجا افتخار بزرگی برای من محسوب می‌شود. اما پس از به دست آوردن فرصت، سخت‌ترین کار این است که در همان سطح بمانید؛ این یک چالش است. من تلاش می‌کنم رویکرد اعتدال‌گرایی اتخاذ کنم؛ چه پس از برد و چه پس از باخت."

او که از هفت سالگی در منچستریونایتد حضور داشته است، از تغییر شرایط به محض ورود به تیم اصلی هم صحبت کرده است.

"چند بازی اول و این که پس از آن‌ها به خانه یا فروشگاه می‌روید، می‌تواند سخت باشد. شاید قبلاً خرید کردن در فروشگاه ۲ یا ۳ دقیقه طول می‌کشید ولی حالا نیم ساعت زمان می‌طلبد. باید به موارد این چنینی عادت کنید."

اخبار مرتبط:

با عقب‌نشینی بارسلونا؛ آقای هت‌تریک به منچستریونایتد نزدیک‌تر شد

تگ ها


شیاطین سرخ فوتبال جهان مارکوس راشفورد منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال