راشفورد در آستانه شکستن رکورد ۵۶ ساله چارلتون

مارکوس راشفورد، ستاره منچستریونایتد، پس از گلزنی برابر رئال سوسیداد در لیگ اروپا و رساندن گل های اروپایی خود در فصل ۲۱-۲۰۲۰ به هفت گل، دارد کم کم برای خود جایی در تاریخ رکوردهای شیاطین سرخ باز می کند....

به گزارش "ورزش سه"،  مارکوس راشفورد پس از گلزنی در پیروزی ۴-۰ شیاطین سرخ برابر رئال سوسیداد در لیگ اروپا، به رکورد ۵۶ ساله بابی چارلتون در منچستریونایتد نزدیک می شود.

ستاره ۲۳ ساله منچستریونایتد حالا در ۳۲ بازی خود برای این تیم در این فصل در تمام رقابت ها ۱۷ گل به ثمر رسانده است، از جمله ۷ گل در رقابت های اروپایی.

ستاره ملی پوش یونایتد پیش از حذف این تیم از چمپیونزلیگ در مرحله گروهی ۶ گل به ثمر رسانده بود و گل دیشب آمار او را به هفت گل در تمام رقابت های اروپایی در فصل ۲۱-۲۰۲۰ رساند.

بابی چارلتون، اسطوره منچستریونایتد، آخرین بازیکنی بود که توانست با پیراهن سرخ منچستریونایتد به چنین آماری درست پیدا کند. او در فصل ۶۵-۱۹۶۴ توانست در رقابت های اروپایی هشت گل به ثمر برساند.

ارلینگ هالند، ستاره بوروسیا دورتموند، تنها بازیکنی است که آماری بهتر از راشفورد دارد و توانسته در این فصل در رقابت های اروپایی هشت گل به ثمر برساند، از جمله دو گل در دیدار رفت از مرحله یک شانزدهم نهایی برابر سویا که روز چهارشنبه برگزار شد.

ستاره نیکوکار و محبوب یونایتد در ۲۵۱ بازی که تاکنون با پیراهن منچستریونایتد انجام داده، ۸۹ گل برای این تیم به ثمر رسانده و همچنین ۵۱ پاس گل نیز به هم تیمی هایش داده است.

تگ ها


مارکوس راشفورد منچستر یونایتد