راشفورد و فرار از حاشیه‌سازی برای سانچو

مارکوس راشفورد که به دلیل مصدومیت از همراهی تیم ملی انگلیس باز مانده در یک پرسش و پاسخ توییتری به گپ و گفت با هواداران نشست....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مارکوس راشفورد در کنار موضعات مختلفی که در پرسش و پاسخ توییتری خود با هواداران به آنها پرداخت، درباره جیدون سانچو، ستاره انگلیسی دورتموند نیز صحبت کرد.

راشفورد از جیدون سانچو به عنوان محبوب ترین بازیکن خود در بوندسلیگا نام برد اما از اینکه در نقش ایجنت ظاهر شده و سانچو را برای ترک دورتموند و پیوستن به منچستریونایتد وسوسه کند، سر باز زد.

در حالی که بازی های باشگاهی به دلیل تعطیلات بازی های ملی و برگزاری بازی های دور مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ تعطیل هستند، راشفورد به دلیل مصدومیت تیم ملی انگلیس را همراهی نمی کند.

ستاره یونایتد در پرسش و پاسخ توییتری خود به موضوعات مختلفی پرداخت و در چندین نوبت با پرسش هواداران مجبور به صحبت و اظهارنظر درباره جیدون سانچو شد.

راشفورد در پاسخ به این سوال که آیا دوست دارد با سانچو بازی کند، گفت: "در -تیم ملی- انگلیس این کار را می کنم."

راشفورد با این پاسخ دیپلماتیک و سیاستمدارانه از به راه افتادن جنجال در فضای مجازی و متهم شدن به وسوسه سانچو برای پیوستن به یونایتد، به خوبی جلوگیری کرد.

اما مشخص شد که راشفورد حواسش به هم تیمی‌اش در تیم ملی انگلیس بوده و او در پاسخ به این سوال که محبوب ترین بازیکنش در بوندسلیگا کیست؟ گفت: "سانچو".

راشفورد همچنین درباره جدایی آگوئرو از سیتی نیز صحبت کرد و در پاسخ به سوال "گل" که از او پرسیده بود آگوئرو را در بین برترین مهاجمان تاریخ لیگ برتر کجا قرار می دهد، گفت: "خیلی نزدیک به صدر. فقط به آمارش نگاه کنید."

از میان سوالاتی که از ستاره یونایتد پرسیده شد برخی بهتر از بقیه بودند که  در ادامه به آنها می‌پردازیم.

سوال: "اگر تنها یک بازیکن باشد که آرزو کنی شانس بازی کردن با او را می داشتی، او چه کسی خواهد بود؟"

راشفورد: "می دانی من با گیگزی درباره بازی کردن با کانتونا صحبت کرده ام و آنطوری که او درباره بازی با کانتونا صحبت می کرد، دوست دارم بازی در زمین با او را تجربه کنم."

سوال: "بزرگترین بازیکن آفریقایی که در لیگ برتر با او رو به رو شدی؟"

راشفورد: "به نظرم در حال حاضر چندین بازیکن مستعد افریقایی در لیگ برتر حاضرند. علی الخصوص مانه."

سوال: "به جوانی های خودت چه توصیه ای می کنی؟"

راشفورد: "خودم را تشویق و ترغیب می کنم تا از این پروسه لذت ببرم. زندگی در فوتبال خیلی زود می گذرد."

سوال: "پنج توپ طلا یا یک جام جهانی؟"

راشفورد: "جام جهانی. فوتبال یک بازی تیمی است."

بیشتر بخوانید:

درگذشت مادر ستاره اسپانیایی منچستریونایتد

منچستریونایتد نگران شدت مصدومیت مارسیال

 

 

تگ ها


فوتبال جهان منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال