رافائل مارکز : فیفا این داورها را از کجا می‌آورد!

رافائل مارکز، مدافع و کاپیتان تیم ملی مکزیک پس از شکست این تیم مقابل پرتغال در دیدار رده بندی جام کنفدراسیون ها 2017 به انتقاد شدید از داوری بازی پرداخت و از سبک بازی هم تیمی هایش تمجید کرد ......

رافائل مارکز، مدافع و کاپیتان تیم ملی مکزیک پس از شکست این تیم مقابل پرتغال در دیدار رده بندی جام کنفدراسیون ها 2017 به انتقاد شدید از داوری بازی پرداخت و از سبک بازی هم تیمی هایش تمجید کرد.
مکزیک امروز در بازی تکراری مقابل پرتغال قرار گرفت و در دیداری پر از حاشیه و جنجال، نهایتا در حالی که ابتدا پیش هم افتاده بود، بازی را در وقت های اضافه واگذار کرد و چهارم شد. داوری این بازی که بر عهده داوری از عربستان بود، چندان با استقبال بازیکنان و کادر فنی دو تیم مواجه نشد. هر دو تیم به خصوص مکزیک به تصمیمات او اعتراض داشتند و سرمربی مکزیک نیز به دلیل توهین به داور بازی پس از ادعای نگرفتن یک پنالتی برای تیمش، از کنار زمین اخراج شد. 
در چنین قابی، مارکز پس از بازی به خبرنگاران گفت:
پرتغال بازیکن کلیدی اش (رونالدو) را نداشت اما این چیزی از ارزش های بازی خوب ما نمی کاهد. با قهرمان اروپا پا به پا جنگیدیم و حتی پیش افتادیم اما در نهایت اتفاقات بازی به سود ما رقم نخورد. ناراحت و عصبانی هستیم و این طبیعی است اما این همان سبکی از فوتبال است که باید به آن پایبند باشیم. باید به همین منوال ادامه دهیم که راه درست همین است. 
اما داوری واقعا بد بود. من شخصا نمی دانم فیفا این داورها را از کجا می آورد! فیفا باید برای این بازی ها بهترین داورانش را فرا بخواند. خصوصا وقتی در بازی های قبلی هم اشتباهات زیادی صورت گرفت و همه هم آنها را دیدند. مایه تاسف است که داور در صحنه های حساس نظرش با نظر ما یکی نبود.

تگ ها


اخبار روز فوتبال