رافائل واران لیاقت فیکس‌شدن در منچستر را ندارد

در انگلیس سخت ترین انتقادات را به عملکرد رافائل واران وارد کرده اند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رافائل واران تابستان امسال و پس از ده فصل بازی برای رئال به منچستریونایتد پیوست. تنها یک سال از قرارداد مدافع فرانسوی باقیمانده بود و پس از عدم تمایل او به تمدید، رئال ترجیح داد با 45 میلیون یورو او را به منچستر واگذار کند ولی با گذشت 6 ماه از فصل جدید او هنوز نتوانسته ارزش هایش را در اولدترافورد ثابت کند و حتی برخی کارشناسان فوتبال انگلیس معتقدند او باید نیمکت نشین شود.

 

برای زوج دفاع میانی یونایتد، رقابت بین واران، هری مگاویر و ویکتور لیندلوف است و تیم شروود مربی سابق تاتنهام می گوید واران شایسته فیکس شدن نیست.

او در این رابطه به اسکای اسپورتس گفت:« یونایتد نیاز به زوجی در قلب خط دفاع خود دارد که بیشترین هماهنگی را باهم داشته باشند و کیفیت بازی یکدیگر را بالاتر ببرند. واضح است که مگوایر کنار لیندلوف بهتر کار می کند. واران بیشتر برای خودش بازی می کند و ارزیابی من از عملکرد او منفی است. 

واران بد بوده و نتوانسته استحکام دفاعی یونایتد را تضمین کند. از زمانی که او به یونایتد پیوسته، واقعا وحشتناک بد کار کرده و شایسته فیکس شدن نیست. واران و مگوایر هماهنگ نیستند و این به یونایتد ضربه زده است. لیندلوف برابر برابتون زوج مگوایر بود و تیم 2-0 برد. یونایتد به وضوح در دفاع بهتر کار می کرد.»

 

تگ ها


فوتبال جهان منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال