رافا بنیتس: درگیری با رونالدو؟ دروغ بود!

رافا بنیتس، سرمربی سابق رئال مادرید شایعه درگیری با کریستیانو رونالدو را رد کرد....

به گزارش مدال، در دوران کوتاه مدت هدایت رئال مادرید، شایعاتی در مورد عدم رابطه خوب رافا بنیتس با کریستیانو رونالدو و ترجیح دادن گرت بیل به این ستاره پرتغالی مطرح شد. اما رافا بنیتس مدعی شد هیچ بحثی با رونالدو نداشته است. سرمربی اسپانیایی همچنین در مورد دشواری های دوران حضورش در لیورپول نیز صحبت کرد.

رافا بنیتس گفت: "ما پول به اندازه کافی در اختیار نداشتیم. بودجه نقل و انتقالاتی ما در سال آخر دوران حضورم در لیورپول ۱۷ میلیون یورو بود و شما نمی توانید با این مبالغ با دیگر تیم ها رقابت کنید. ما سعی می کردیم خرید و فروش داشته باشیم و این تنها راه نزدیک شدن به رقبا بود. اما تیم فعلی دو یا سه سال سرمایه گذاری بسیار خوب انجام داده و خریدهای موفقی داشته است. همچنین افکار و تصمیمات سرمربی فعلی برای مالکان باشگاه ارزش و احترام دارد.

دوران حضور در رئال مادرید؟ ما توانستیم لوکاس واسکز، کاسمیرو و متئو کواچیچ را جذب کنیم. دو نفر از این بازیکنان هنوز در رئال مادرید بوده و عملکرد خوبی دارند، اما من نمی خواهم در مورد این موضوع صحبت کنم."

رافا بنیتس در مورد شایعات اتهام زدن به کریستیانو رونالدو در مورد شبیه سازی این بازیکن در دوران حضورش در رئال مادرید گفت: "این اخبار دروغ بود، من هرگز به رونالدو نگفتم خودش را زمین می زند. تنها مکالمه من با رونالدو در مورد خطاهای بازیکنان حریف در استرالیا و در تمرینات پیش فصل رخ داد."

بیشتر بخوانید:
شوک به CR۷؛ سکته مغزی مادر رونالدو 
حواشی باخت در ال‌کلاسیکو؛ گرد و خاک مسی در رختکن بارسلونا 

تگ ها


کریستیانو رونالدو رافائل بنیتس فوتبال جهان رئال مادرید نیوکاسل یوونتوس فوتبال