رافا بنیتس من را نخواست پس به منچستر‌یونایتد رفتم

مایکل اوون درباره یک انتخاب جنجالی خود یعنی پیوستن به منچستریونایتد صحبت کرد....

به گزارش "ورزش سه"، برنده توپ طلا در سال ۲۰۰۱ بعد از گذراندن یک دوره تقریبا ناموفق در رئال مادرید دوباره به لیگ برتر انگلیس بازگشت و پیراهن نیوکاسل را بر تن کرد. مایکل اوون اما بعد از چهار فصل حضور در نیوکاسل از این تیم جدا شد و در یکی از جنجالی ترین نقل و انتقالات تاریخ فوتبال به منچستر یونایتد پیوست.

اوون که از او قبل از پیوستن به منچستر یونایتد به عنوان یکی از اسطوره های لیورپول یاد می‌شد، بعد از انتقال به تیم رقیب و دشمن به یکی از منفورترین ها بازیکنان در بین هواداران آنفیلد تبدیل شد.

مایکل اوون حالا درباره آن انتقال جنجالی می‌گوید: " من تصمیم گرفتم نیوکاسل را ترک کنم و اولین کاری که انجام دادم این بود که با جیمی کرگر صحبت کردم. او به من گفت که برای بازگشت با رافا بنیتس صحبت کن. بعد از آن اما کرگر به من گفت که بنیتس قصد دارد با بازیکن دیگری قرارداد امضا کند که فکر کنم داوید انگوگ بود.

بعد از آن مدیر برنامه من با تیم های مختلفی صحبت کرد. گزینه های پیش روی من هال سیتی، منچستریونایتد و اورتون بود. تصور کنید اگر به اورتون می‌رفتم به یک چهره منفور تبدیل می شدم و اگر هم راهی منچستریونایتد میشدم باز هم چنین اتفاقی برایم می افتاد. وقتی شنیدم منچستریونایتد من را میخواهد با خودم گفتم قطعاً گزینه اول من بازگشت به لیورپول خواهد بود. با این حال وقتی منچستر یونایتد من را خواست نمی‌توانستم این شانس را باور کنم چرا که قهرمان لیگ برتر انگلیس خواهان جذب من بود."

تگ ها


مایکل اوون رافائل بنیتس لیورپول منچستر یونایتد