رافت: سطح توقعات از پرسپولیس در آسیا بالا است

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: با توجه به کسب عنوان نایب قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا در فصل گذشته از سوی شاگردان برانکو سطح توقعات امسال هم از این تیم بسیار بالا است....

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: با توجه به کسب عنوان نایب قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا در فصل گذشته از سوی شاگردان برانکو سطح توقعات امسال هم از این تیم بسیار بالا است.

به گزارش مدال، پایان رافت درباره نخستین دیدار شاگردان برانکو در فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا مقابل پاختاکور ازبکستان اظهار داشت: به هر حال بازی اول هر تیمی در هر تورنمنتی سخت و دشوار است از سوی دیگر تیم پرسپولیس در فصل گذشته لیگ قهرمانان آسیا به عنوان نایب قهرمانی دست پیدا کرده و همین مسئله باعث شده تا امسال سطح توقعات و انتظارات از این تیم بیشتر شود. با توجه به برگزاری بازی در ورزشگاه آزادی و حضور پر شور هواداران امیدوارم پرسپولیس بتواند با دست پر ورزشگاه را ترک کند.
وی درباره اینکه پرسپولیس آیا امسال می‌تواند مانند فصل گذشته تا فینال رقابت‌ها پیش برود یا خیر، گفت: در هر صورت پرسپولیس تیم بزرگی است ، از طرفداران بی شماری هم برخوردار است و صد درصد بازی سختی مقابل پاختاکور پیش روی خواهد داشت. بازیکنان با کیفیت جدیدی به تیم اضافه شده هر چند که به برانکو بستگی دارد برای این بازی چه ترکیبی را روانه بازی کند. استارت خوب در بازی اول می‌تواند به این تیم کمک کند تا در ادامه مسابقات با اعتماد به نفس بیشتری به مصاف حریفانش برود.
رافت درباره نتایج هفته‌های اخیر تیم پرسپولیس و اینکه این باعث نمی‌شود تا در بازی برابر پاختاکور به مشکل بر بخورد، گفت: هر تیمی در برهه از از زمان با افت مواجه می‌شود و همیشه یک تیم نمی‌تواند در کل طول فصل در اوج آمادگی باشد. پرسپولیس در این فصل درست است در برخی از بازی‌ها نتایج خوبی نگرفته، اما این دلیل نمی‌شود کیفیت تیم را نادیده بگیریم. چند بازیکن جدید به تیم پیوسته‌اند و برای هماهنگ شدن با سایر بازیکنان به زمان بیشتری نیاز دارند تا بتوانند به آن شرایطی که مربیان می‌خواهند برسند. تیم برانکو در سه جبهه در حال رقابت است و همین مقداری باعث می شود کار پرسپولیس سخت شود.