رافت: هنوز مانده تا مهدی عبدی واقعی را ببینید

مهاجم آستارایی سابق پرسپولیس مدعی است که مهدی عبدی پتانسیل این را دارد تا به بهترین مهاجم ایران تبدیل شود....

به گزارش "ورزش سه"، پایان رافت مهاجم سابق پرسپولیس با تمجید از عملکرد پرسپولیس و نمایش مهدی عبدی در دیدار مقابل مس رفسنجان با اشاره به گلی که این بازیکن به ثمر رساند، مدعی است که او قادر خواهد بود در کلاسی فراتر از ایران نمایش داشته باشد.

رافت درباره دیدار هفته گذشته این تیم مقابل مس رفسنجان می‌گوید: با توجه به شرایط چمن ورزشگاه و همچنین چینش دفاعی مس رفسنجان در این بازی پرسپولیس به مشکل خورد که خدا را شکر روی پاس زیبایی امید عالیشاه، مهدی عبدی موفق شد با یک کنترل زیبا و در ادامه با یک ضربه فنی دروازه مس را باز کند تا این تیم به ۳ امتیاز ارزشمند این بازی در خارج از خانه برسد. شرایط پرسپولیس روز به روز و بازی به بازی بهتر می‌شود. این تیم درسال های اخیر موفقیت‌های  زیادی را کسب کرده که حاصل همدلی بین بازیکنان و اعضای تیم است و همین موضوع باعث شده پرسپولیس از لحاظ تاکتیکی و فنی پخت تر شود.

او در مورد اینکه آیا پرسپولیس می‌تواند برای پنجمین سال متوالی قهرمان لیگ برتر شود گفت: کادرفنی و بازیکنان تیم به خوبی می‌دانند که ۶ بازی فینال گونه تا قهرمانی را در پیش دارند. حالا با توجه به تساوی شب گذشته فولاد خوزستان در برابر سپاهان، سرنوشت قهرمانی این فصل در دستان خود پرسپولیس است و با شکست حریفان بدون اینکه توجه‌ای به نتایج سایر تیم‌ها داشته باشند می‌تواند قهرمان شود. از طرفی سپاهان یک بازی سخت با استقلال در هفته پایانی دارد درحالی که جز بازی با فولاد پرسپولیس بازی سختی را در پیش ندارد به امید خدا پرسپولیس برای پنجمین سال متوالی قهرمان لیگ برتر خواهد شد.

مهاجم سابق پرسپولیس در مورد عملکرد مهاجمین کنونی این تیم گفت: خوشبختانه تیم پرسپولیس برخلاف نیم فصل اول مهاجمین خوبی را در اختیار دارد و دیگر دغدغه مهاجم و تمام کننده ندارد چرا که هر مهاجمی که وارد میدان می‌شود حالا فرقی ندارد آل کثیر باشد یا مغانلو و عبدی گره گشا این تیم می‌شود و گلزنی می‌کند.

وی همچنین در مورد عملکرد مهدی عبدی در دو بازی اخیر پرسپولیس در لیگ برتر گفت: مهدی عبدی بعد از فینال لیگ قهرمانان در مقطعی تحت فشار بود اما خوشبختانه بعد از بازی در جام حذفی و گلزنی در این دیدار اعتماد به نفس خود را بازیافته است و در دو بازی اخیر پرسپولیس گل های سرنوشت سازی زده است که در مسیر قهرمانی تعیین کننده خواهد بود. من مطمئن هستم او در آینده یکی از بهترین مهاجمان ایران خواهد شد.

پایان رافت در انتها در خصوص اینکه عده ای برای کمرنگ جلوه دادن موفقیت پرسپولیس، آن را به مسائل دیگری ربط می‌دهند گفت: این حرف‌ها برای فرار کردن از دست منتقدان و هواداران است. خود این افراد این موضوع را به خوبی می‌دانند و چون خودشان توان این را ندارند که با تلاش و کوشش موفق شوند، چشم دیدن موفقیت پرسپولیس را هم ندارند و مسائلی را مطرح می‌کنند که به هیچ وجه فنی نیست. بهتر است این افراد روی تیم خود تمرکز  کنند تا به موفقیت برسند.

تگ ها


پرسپولیس تهران پایان رأفت مهدی عبدی