راموس: امروز دوست دارم که امباپه در PSG بماند

سرخیو راموس، مدافع جدید پاری سن ژرمن، ابراز امیدواری کرد که کیلیان امباپه در این تیم بماند....

به گزارش "ورزش سه"، بعد از اینکه جدایی سرخیو راموس از رئال مادرید قطعی شد گمانه‌زنی‌های زیادی در رابطه با آینده این بازیکن مطرح شد اما کاپیتان سابق لوس بلانکوس نهایتاً با عقد قراردادی دو ساله به پاری سن ژرمن پیوست.

راموس در حالی راهی پاری سن ژرمن شد که بسیاری گمان می‌کردند او در رئال مادرید با کیلیان امباپه هم تیمی خواهد شد اما این اتفاق رخ نداد. این بدان معناست که او می تواند در PSG کنار ستاره فرانسوی به میدان برود اما رقم خوردن این اتفاق کاملا مبهم است چراکه امباپه به تمدید قرارداد با تیم فرانسوی رضایت نداده و گفته می‌شود که رئال مادرید قصد دارد در همین تابستان او را جذب کند.

سرخیو راموس در مصاحبه ای ابراز امیدواری کرده که کیلیان امباپه در پاری سن ژرمن بماند. او گفت: "من هرگز نمی‌توانم بگویم که چه کسی باید چه کاری انجام دهد. با این حال می‌توانم در خلوت مان با توجه به تجربه ام به او مشاوره بدهم. دوست دارم کیلیان امباپه به کارش در پاری‌سن‌ژرمن ادامه دهد چرا که می خواهم کنار بهترین‌ها بازی کنم. البته ماندن یا جدایی یک مسئله کاملا شخصی است.

من نمی‌دانم که در ذهن کیلیان چه می‌گذرد اما او بازیکن جوانی است که تفاوت ها را ایجاد می‌کند. با این حال اگر بتوانم روی تصمیم او تاثیر بگذارم این یک اتفاقی موفقیت آمیز خواهد بود. رئال مادرید یکی از بهترین های دنیا است و با توجه به تاریخ می توانیم بگوییم که بهترین است. همچنین هر بازیکنی می‌خواهد قسمتی از زندگی حرفه ای خود را در آنجا بگذراند اما امروز من می خواهم که امباپه در پاری‌سن ژرمن بماند و همه ما او را دوست داریم."

تقابل احتمالی با رئال مادرید: "من فقط به عملکرد و در بالاترین سطح فکر می کنم و قصد دارم با تجربه ام به تیم کمک کنم. من به عنوان یک قهرمان به اینجا نمی آیم و می خواهم به عنوان بازیکن ثابت به میدان بروم. من فقط به یک تیم بزرگ پیوسته ام و در حال حاضر به رویارویی با رئال مادرید فکر نمی کنم. امیدوارم سال خوبی باشد و خواهیم دید که در آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد. با این حال رئال مادرید همیشه در قلب من خواهد ماند."

عدم تلاش کافی رئال مادرید برای تمدید قرارداد: "نگاه به گذشته همیشه اشتباه است. من یک ماجراجو هستم. اولویت من حضور در یک تیم بزرگ بود و همچنین رفتاری که آنها با من داشتند نیز اهمیت زیادی داشت. من از گامی که برداشته ام بسیار خوشحالم."

انتقال احتمالی مسی به پاری سن ژرمن: "لئو یکی از بهترین‌های دنیا است اما این مسئله به من مربوط نمی‌شود. من می توانم هزاران چیز بگویم اما آن ها تعیین کننده نیستند. با این حال منطقا دوست دارم که بهترین ها در کنارم حضور داشته باشند."

تگ ها


سرخیو راموس لیونل مسی پاری سن ژرمن نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۲ ۲۰۲۱ نقل و انتقالات اروپا کیلیان امباپه رئال مادرید بارسلونا